Exekúcia

Mimulus

Neposielaj to!!! Zavolaj mu, a dohodni sa sním, že mu to prinesieš osobne - nech Ti dá papier o prevzatí, pečiatku a podpis!!! Nechceš predsa niečo zanedbať.

exekútorka

exekutor mi odpisal, že dlžím sumu 72 eur,a napisal presne kde mám poslat, neni to vysoká suma. Som menej nervozná už.

exekutorka

pán d nemám peniaze na rozdávanie haha

mne neprisiel domov ziadny list od exekutora, dnes mi povedala zena v poistovni ze urcite budem platit 100 eur. Mám nanho kontakt. Uz som mu volala ale neviem presne ako mam postupovat, este mu neskor zavolám.

Ja nemám rada slovensko hnusné. Teraz mam peniaze, viem vyplatit dlh, nemám velký,ale ajtak su to vyhodene peniaze akurat na Vianoce.

exekutorka

ja som odcestovala do zahranicia, neprihlasila som sa na urad, a dlzila som 159 eur poistovne, dlzim este exekutorovi, dneska som mu zavolala no ja nic nechapem co povedal. kde mam zistit ze kde mozem vyplatit exekutorovi, na internete neni ziadna ucet kde by som mohla poslat

Izabelka_MT

fúúúúha ... najlepšie je sa do ničoho nezamotať.... neviem ako ti poradiť s týmto nemám chvalabohu skúsenosti