Nič a nič...

Príspevok v téme: Nič a nič...
Pitný režim

Tak sa pridávam aj ja k húfu nešťastných osamelých... 19 rokov a stále nič, dokonca mám pocit že mám zázračnú schopnosť "nabiť program" všetkým koho niekam volám alebo vyvolať "zábudlivosť"... Nikdy sa nikto neozve nech spravím čokolvek a nie, mne už ani tie peniaze nepomôžu. Chcel som sa len trochu vykecať, to je zatiaľ všetko... Ak máte otázky rád vám odpoviem na hocičo.

Pitný režim

Čo sa stalo? Naposledy asi len toľko, že som pozval na pokec (myslím tým niekam von, žiadny internetový portál) niekoľko ľudí (každého samostatne, oni o sebe nevedia) a úspešnosť =0% . Zrejme nie je v móde rozprávať sa s luďmi ktorí nepijú a nefajčia, ako to tak vidím. Keď sa neskôr spýtam na dôvod, prečo sa neozvali ako sme sa dohodli, tak väčšina náhle nemala čas, mala program alebo zabudli. Či sa dá vôbec niečo poradiť neviem. Nie že by mi to nejako ubližovalo, ale nech sa na to pozriem hocijako, je mi to divné, však som nikomu nič zlé nespravil.

Jessi_1111

Dobré ráno.

Ja mám otázku, čo sa Vám vlastne stalo?
Ľudia na fóre, sú dobrí a určite Vám pomôžu, vrátane mňa. Pretože z toho vôbec neviem vyčítať, že čo sa vo Vašom živote deje. Budem rada ak sa ešte ozvete. Ďakujem.

Dovidenia.

lost

:DDDDDDDDDDDDDDDDd

len jedna otazka, ako si dospel k prezyvke "Pitný režim"? :D

dik ze si mi ho pripomenul inac :D