Viem že vyzerám dobre

Príspevok v téme: Viem že vyzerám dobre
j

Mám viac ako 22 a menej ako 28 .........Viem že vyzerám dobre, viem to, ale prichádzam na to, že vsetky doterajšie vsťahy nech už boli aké koľvek mi dopadli strašne, stále som vo vsťahoch hľadal niečo pekné nikdy som nepozeral na to ako moja partnerka vyzerá. Ale aká je z vnútra i keď vonkajšia krása je tiež dôležitá.Ak mala nejaké chyby tak som sa ich snažil akceptovať a tolerovať a prispôsobiť sa. ..... veď nikto nieje dokonalý. Mal som priateľky rôzne výzorovo i povahovo, ale vždy všetko dopalo rovnako nech už bol dôvod akýkoľvek ... proste koniec a rozchod ...... konečný dôvod " si prilš dobrý, si na nich príliš mäkky" neviem byť iný . Niekedy začinam mať pocit, že v šetko začína len kôly vzhľadu, i keď je to výhoda, ktorú ja neviem vo vsťhahu zneužívať. Niekedy mám pocit, že byť dobre vyzerajúci je skôr na škodu ako na úžitok ...... všetko je potom tak povrchné. .......stratil som priateľku .... zasa a strašne ma to trápi.

PS: Ešte niečo Vie mi niekto definovať čo znamená dobrý, príliš dobrý vo vsťahu. Celý život je o tolerancii. Veď ak mám niekoho rád robím veci pre vsťah nie pre seba.

malinka

1. absolutne nechapem, co ste ho tu sfukli ked o sebe napisal ze dobre vyzera, to ma o sebe za kazdych okolnosti napisat ze je Quasimodo? stavim sa, ze potom by ste mu radili, aby si pozdvihol sebavedomie, ze v tom asi bude problem(ludia fakt nevedia co chcu, ze?)
2.co znamena PRILIS DOBRY? baba asi ma vo vztahu pocit tvojej prevahy, kedze na teba letia hufy bab, mimovolne sa jej natiska dojem, ze vlastne nie ty o nu stojis a strazis si ju pred inymi, ale ona musi davat bacha aby si jej neufujazdil s inou ., pripadne nechape, preco si si ju vybral a mozno ti neveri, ze pekny chalan moze byt nepovrchny, podvedome hlada vnutornu krasu u menej peknych jedincov
3. je tu aj moznost, ze tvoje stroskotane vztahy nemaju nic so vzhladom, ale robis chybu v spravani, aka to je chyba, to by si uz mal vypatrat sam.
Vela zdaru :)

ivkaaa

tak to je skoda ze ja som este takeho chalana ako ty nestretla.nechapem ak je pravda co hovoris a si taky uzasny ze ti stroskotali vztahy.fakt skoda ze takych ako si ty nie je viac.ja by som takeho chlapa nikdy neopustila lebo dobrych chlapov je cim dalej menej a treba stastie na to aby si na takeho narazila.no nehladaj chybu v sebe.rozchody zazije kazdy, tomu sa nikto nevyhne.uvidis ze raz najdes taku ktora ta neopusti:-)))

ivuus

myslim ze je to tak..ze zatial este nezistili o co prisli..
lenze zase ak to berem zo svojho pohladu..mna by dokonaly chlap nudil..myslim ze to ,,si pre mna prilis dobry" znamenalo urcitym sposobom aj to ze vlastne sa pri tebe zacali nudit a to tym ze si im vsetko toleroval..aj moj priatel to tak na zaciatku robil..vsetko bolo ako som ja chcela..ked som sa chcela stretnut tak sme sa stretli..ked som chcela niekde ist tak sme tam isli..a pod. a casom ma to zacalo nudit a zacala som si mysliet ze sam nic nevie vymysliet a ze preco je vzdy vsetko ako ja chcem a uz som ho nebrala ako rovnocenneho partnera..myslim ze on to pochopila konecne sa zacal spravat ako CHLAP.tak to skus aj ty! tolerancia vo vztahu je dolezita ale nie az natolko aby znicila pekny vztah. Myslim ze ty patris k tym typom co to dokazu pochopit (ved uz len to ze si nevyberas zeny podla vyzoru je obdivuhodne..lebo to dokaze malokto
) tak sa skus zamysliet..alebo sa skus stretnut zo svojou uplne prvou alebo druhou, tretou babou a spytat sa jej precvo sa s tebou rozisla. Urcite prides na to kde je vlastne ta chyba

pretty

Nedá mi nepridať sa k debate. Takže j: som woman a po prečítaní predchádzajúcich reakcií a hlavne tvojho príspevku som sa rozhodla, že napíšem aj ja. Ak je naozaj pravda, čo si napísal, tak každá žena môže ľutovať, že ťa stratila. Ak si to neuvedomuje teraz, tak raz (časom) určite. TAkýchto mužov, ako si ty, je naozaj veľmi málo, ale sú. Neviem ako ostatné, ale ja som tiež medzi 22 a 26 (ako ty) a doteraz som hľadala (vlastne čakala) niekoho ako si ty. Mňa osobne robí šťastnou pocit, že ma niekto veľmi miluje, že niekomu na mne záleží, že sa viem na neho spoľahnúť, veriť mu a hlavne, že máme spoločné priority. Tiež som nekonfliktný typ a úplne ťa chápem, len so prekvapená, že ti odporúčajú byť tvrdším (aj dievčatá). Nie je to celkom tak, že ženy priťahujú len tí "tvrďasi". Áno, väčšina je takých, ale nájdu sa aj také, čo si dokážu vážiť dobrotu človeka (sú to však väčšinou ženy/dievčatá, ktoré zažili sklamanie). Určite sa teda nemeň a tá pravá si ťa nájde. Je to dosť paradoxná kombinácia - pekný chalan a zároveň dobrý, nikomu sa to nechce veriť. Tie, ktorým sa páčiš a aj sa k tebe dostanú, určite čakajú, že budeš možno spoločenskejší, ráznejší a pod. A tie, ktoré by si ťa vedeli vážiť, sa ťa boja. Viem o čom hovorím, mala som totiž podobný problém ako ty, ale opačne - tiež vyzerám dobre a lepili sa na mňa len "blbci" a pre tých normálnych som bola nedostupná. Všetko má svoj čas, len buď trpezlivý.Držím ti palčeky...

sara

ak vyzeras dobre preco mas problemy?najdes si tu pravu len musi na nu pockat.ja viem ze teraz tie baby hladaju len bohacou z autom a dobrym mobilom.no nevravim o kazdej cest vynimkam...ale mas cas.kam sa nahanas.

ha ha

skuste sa pozriet na pokec do profilu chalanom, ktorych poznate....aj najhorsie vyzerajuci ma v kolonke som atraktivny/ nie som atraktivny sipku niekde v strede. Naopak,baby, ktore nie su na zahodenie maju tu sipku blizsie k nie som atraktivny. Chlapi si o sebe fakt strasne namyslaju. ty si ziadnu babu nezasluzis, ty adonis

j

To Aaanika to co som lubil nebolo nic extra no samozrejme pre mna bola tiez sa ma kazdy pytal preco ale na tu otazku niet odpoved ked ju mas rad niet co riesit ale i tak to nevyslo a predstavoval som si viac