Neviem sa tešiť z maličkostí, vzďaľujem sa od Boha

Príspevok v téme: Neviem sa tešiť z maličkostí, vzďaľujem sa od Boha
EvaB

Ahojte.

Mám problém. V poslednej dobe som si všimla, že sa nedokážem tešiť z maličkostí. Viete mi pomôcť? A som veriaca, no svojím myslením a aj skutkami sa vzdaľujem k Bohu. Nemyslite si, nikdy som nebola zarytá kresťanka, ktorá podstivo chodí do kostola, ale Boha v srdci som mala. Ne cítim, že idem od neho ďalej. Neviem, ako to vyjadriť slovami. A hrone dôležitá je v živote človeka pokora. No už ani to nedokážem.

Ak máte pre mňa nejaké rady, budem Vám vďačná, ďakujem pekne!

Sedmi_kraska

Ja sm to takisto veľa x zažila..sa a to nejako nesústredím, pomodlím sa každý deň vlastnými slovami a ono to zas príde po čase:)

Magy

EvaB - netusim, kolko mas rokov ci odkial si, ale skoro v kazdom mensom meste funguje katecheticke centrum, ci iny spolok ludi, organizovany cirkvou, kde vsak nejde o modlenie, ale vacsinou su to rozne spolocenske aktivity, sportove, hudobne ci umelecke a pod.
rozhodne by stalo za namahu sa poobzerat, popytat a ist sa pozriet a uvidis, ci sa ti ich cinnost pacit bude, alebo nie.
kazdopadne by si nasla spriaznene duse a farari ci veduci tychto skupin su velmi mili a slusni ludia, ochotni pomoct a poradit.
drzim palce.

wyx

myslím, že už len tento tvoj samotný príspevok je istým druhom pokory. neboj, nevzdalujes sa od neho. ked bude pravý čas znovu sa objaví. zelám veľa síl. :)