čaj Vitax Slim program

kittie

no ja si túto kúru dávam... nečakajte žiadne veľké zázraky ale mne to pomohlo obmedziť chuť na sladké... bez toho aby ste sa hýbali a upravili stravu to fakt nejde :) bohužiaľ :)

bebe1

kocky, .... je tam smiesne mnozstvo sackou ...... a latky ktore obsahuju su sice FAJN ... na chudnutie ... no ich koncentracia je tiez NAPRD.. . LEN ZOPAR mg v sacku ... co je to ... !?

sasha

Ahojte,aj ja som si ho kupila,a uz som presla na 2. krok,ale ze by mi to ubralo chut do jedla,nemozem povedat...ale vsak doberem to,a snad ublizit to nemoze

cateri

no neviem...velmi dobra kamoska pila ten caj a chudla 5kg a vraj jedla normalne, akurat nemala chut na sladke, dokonca potom bola u lekara na vysetrenie krvy a neveril ake ma zrazu dobre vysledky za taky kratky cas. ale asi nie kazdemu to pomaha, ako vzdy...

antipa

Nooo.....
Práve som si kúpila čaj Vitax Slim Program a chcela som si dačo zistiť na internete o tej nízko-uhľovodíkovej diéte, ale nič som nenašľa..... Hádam čaj zaberie. A propo: práve som spravila 50 brušákov. Držte mi palce!!!

zuzka_b

Mne sa osvedcil zeleny jacmen. Zacala som ho pit a uz nie som taka pazrava na sladke ;o)ten cajik je sice chutny, ale inak nic ;oO

cajicek

aj ja to mam a nepomaha. aj som cvicila aj malo a zdravo jedla ale nevidim rozdiel v tom ked som to este nebrala a teraz. chudnut sa da aj bez toho .