Komplexy, nenavidim sa!

Príspevok v téme: Komplexy, nenavidim sa!
nixxx

dlho som rozmyslala ci napisat ale uz si neviem rady,uz od malicka mam komplexy menejcennosti,nikdy som nemala kamaratov,vskole som bola sikanovana,ledva som spravila maturity z lutosti profesorov,a nemozem si zohnat pracu uz 2roky,vystriedala som 4 zamestnania od vsadial ma vyhodili lebo som neschopna,nikdy som nemala vztah s muzom,okrem rodicov a sestry nemam vobec nikoho,cele dni som zavreta doma hanbim sa chodit von lebo som skareda a tlsta a nemam s kym niekam ist,aj schudnut som sa pokusala x krat,samozrejme neuspesne jojo efekt:( bojim sa buducnosti,nic ma nebavi,nemam chut zit,kazdy den placem rezem sa,uz nevladzem:((dufala som ze bude ten konec sveta ale bohuzial zijem dalej:( s psychiatrami mam zle skusenosti,uz im neverim:( chcem sa zabit ale aj na to som moc zbabela:(( co mam robit? proosiim poradte mi ,,niekto,, ale asi nikto neporadi,lebo za to nestojim:(

nixxx

mirka169: predavacku som uz skusala,ale po skusobnej dobe ma vykopli,lebo som casto mimo myslienkami a neviem sa dobre sustredit na pracu,robim chyby...a to s tou negativnou energiou mas pravdu,citim ju zo seba no neviem sa jej zbavit a mysliet pozitivne:(

nirvana

Nikdy nie je neskoro na hľadanie kamarátov. Nájdi si v prvom rade nejaké aktivity, koníčky. Šport, učenie jazykov. Kamaráti prídu s tým, aj lepšia nálada, chuť do života. Atď. Treba sa len nakopnut a prestať sa ľutovať.

nixxx

pan d. a co je to ta alternativna liecba? a s tou dedicnostou to moze byt rodicia su tiez dost introvertni a tiez nemyju kamaratov ani znamych a sestra tiez,cel rodina sme taki ,,outsidery,,:(

mirka169

skus hoci aj predavačku v nejakom večšom super/hyermarkete. myslim že tam by si si určite priateľov našla len musiš si veriť a nie vravieť si že nestojiš za nič a priateľov si nikdy nenajdeš pretože tato negativna energia sa s tebou bude len ťahať a bude to pre teba len horšie

nixxx

popotvorka:do zrkadla sa radcej vobec nepozeram,lebo vtedy je mi este horsie:(

mirka169:vela krat som sa sklamala v hladani kamaratov,tak som to vzdala a uz mi pride neskoro si nejakych hladat v mojom veku a ani neviem ako,proste sa hanbim niekoho oslovit,nerada chodim medzi ludi:/

magy: mas pravdu,potrebujem niekoho,aj motivaciu ale nikoho nemam,a moje sny sa uz davno rozplynuli,chcela som byt herecka ale neprijali ma 2x po sebe na konzervatorium,a inak nemam vobec predstavu co chcem v zivote robit:(

pan d.

Vyskusaj nieco z alternativneho liecenia. Je to na dlhe rozpravanie, ale ak si nieco podedila po rodicoch, tak sa toho sama nezbavis a mozes si vraviet co len nechces.

PoPotvorka

moja zlata ,urcite to nie je take zle ako pises :)
skus rano jednoduchu rozcvicku ,postav sa pred zrkadlo ,usmej sa na seba a opakuj si "si jedine co mas ,tak preco by to nemalo byt dokonale" ;)

mirka169

a ešte by som chcela dodať že NEREŽ SA.. tym naozaj nič nevyriešiš a budeš to len ľutovať.. ver že viem o čom hovorim..