Analny sex

Lulita

vinea - tak s takym by som nebola ani ja, konecnik nie je na to vytvoreny, potom su z toho rozne rany a bolesti, neprijemne pocity, no kto by toto chcel absolvovat kazdy den br, by som sa bala, ze si odzubkam rit

mellisa

Podľa mňa penis nemá čo robiť v konečníku. Tí, ktorí to propagujete a zastávate sa takéhoto spestrenia svojho sexual. života by ste potom, kebyže máte aj 10 otvorov na tele pchali ho do všetkých tých otvorov, lebo však si to treba spestriť? A aby ste nedostali hemoroidy z toho Vášho análneho sexu.
Ak si chcete spestrovať sex, tak sa radšej natierajte šľahačkou alebo čokoládou a nie takými to zvrhlosťami, blázni.
A ty krtek pchaj ho radšej do zeme, veď si krt, nie? :D

vinea

Migel, my sme boli ešte len v oťukávacej spoznávacej fáze, tam sa ešte o láske nedalo hovoriť..
A ja nemám nič proti análnemu sexu, lenže je rozdiel, užiť si to raz-začas na spestrenie sexuálneho života, ako to mať denno-denne

vinea

Ja som raz poznala jedného, ktorý bol fakt super chlap....múdry dobrý milý inteligentný sympatický, mal dobrý joob, mali sme veľa spoločného atd atd....no skončilo to len preto z mojej strany, že bol až enormne posadnutý análnym sexom. Nepoviem, pre spestrenie sexuálneho života nezavrhujem nič, lenže pre neho bol análny sex dennodenná potreba. Takže aj keď mal všetky možné klady, kvôli tomuto som nevidela ďalšiu perspektívu..

jajaja295.

lulita,svata pravda, ze chlapi by si to robit nedali...nevidim nikde,ze by si dal adamkrt strcit nieco do ritneho otvoru...jedine, ze on strka svojej frajerke..omg

Lulita

slecna - tak pre chlapov je to spestrenie, jemu je jedno do ktorej diery da :D ich nic nestipe, neboli, nemusia sa pri tom uvolnovat a neviem, co...keby navrhli zeny chlapom anal, hned by utekali bleskovo prec :))

slnecnica

Adam, všetko je to o uvoľnení, to musí byť úplne maximálne.
S jedným ex mi to nikdy nešlo. Tlačil na mňa, stále to chcel skúšať a nech som sa snažila akokoľvek, bolelo to.
S terajším partnerom to ide bez problémov. Predtým však treba použiť prsty, sliny, lubrikant, roztiahnuť riťku:-))
Slecna A, ja sama cítim, kedy môže a kedy radšej nie:-))

Slecna A.

nuz, co by bolo "krasne" spestretnie, o tom by sme mohli viest diskusiu :D Lebo toto zrovna do kategorie "krasne spestrenie" neradim... :D Ale je to Adam tvoja tema a mna rovnako zaujimaju skusenosti inych. Ja som si napriklad doteraz vzdy myslela, ze bez poriadneho vycistenia "tam zvnutra" to nejde, lebo sa moze stat daka nehoda....