Analny sex

Adam Krt

podla mna to moze byt krasne spestrenie obycajneho sexu, len praveze problem byva v tom, ze ked zena nie je dobre uvolnena, tak ju to potom pobolieva a nechce to uz vobec praktizovat, a potom je uz po analnom sexe :/

Slecna A.

Doom, tak to je fakt smola...neviem ci sa v tom pripade da s tym nieco robit, lebo zda sa, ze je to "vec v jej hlave". Presvedcenie, ze jej nestacis a preto potrebujes k tomu este zvlast veci (pradlo a tak). Ja som k tomu inklinovala odjakziva, to ze mam partnera, ktoreho to vzrusuje tiez, je nahoda a som za to vdacna :)
V tvojom pripade by som skusila obycajny uprimny rozhovor na tuto temu. Ci by si nechcela vyskusat len obycajne podvazky, ci by sa jej to nepacilo...Ak by aj napriek tomu o nicom takom nechcela pocut, budes sa s tym musiet zmierit. Urcite je kopa inych veci, pri ktorych ste na rovnakej vlnovej dlzke ;)

Doom

Slecna A. - tak napr. tie sexy oblecka a kostymceky ma veru lakuju :-) Bohuzial, moju partnerku nie, vraj je to uchylne. A berie to tak, ze ona ma akoze nevzrusuje a musim si ju nejako takto skraslovat. Skoda, tazko jej to vysvetlit ze je to vec fantazie...lebo by som jej to velmi rad vsetko pokupoval a pozhanal aj sam. V tomto mam ja smolu.

pan d.

Ja si myslim, ze obaja musia byt trosku viac vzruseny, aby mali na to chut. Nemalo by sa to praktizovat uplne bezne.

Lulita

slecna a - tak to stretavala takych, co sa velmi hrat nechceli :)) bez, ale samozrejme naspat do posvy v ten styk nie, aj ked malo by sa s kondomom, kvoli pripadnej infekcii, ale nemam problem ziadny

Slecna A.

:)
Lulita, ked som si pred nedavnom v obchode znahanala nove podvazocky, kamoska, ktora ma za sebou omnoho viac chlapov, ako my dve dokopy, sa mi zacala rehotat, vraj dake "oblecenie" navyse chlapov absolutne nevzrusuje....Ze mi moze zarucit, ze chlapom sa to vobec, ale vobec nepaci :D Odpovedala som jej, ze mna absolutne nezaujima nazor muzov, ale mojho muza :D
Inak, vy ste analny sex praktizovali s kondomom, alebo bez?

Slecna A.

ja mam stastie, ze tomu mojmu sa viac pacia rozne oblecka, kostymceky a podvazky, takze sa mozem z casu na cas vyblaznit :D Hlavne, ze toto nas bavi oboch :)
No ale aj tak k teme - budem celkom rada, ak tu niektore napisete svoje skusenosti, cisto zo zvedavosti :)