ako dostat kramy?

Adíí P.

sws mam 15 rokkov a mam frajera a on chce mať so mnou sex ... ale ja som ešťe nelala kramy tak sa pitam čio možem mať sex

Didi

Aojte mam 12 rokov a ešte som nemala kramy a vlastne ako dlho trvaju? lebo mam priznaky a neviem že či budem mať kramy alebo nie! Prosím poradite ? diiik :d

lulu123456

pre dcerka pocuvaj to sa nedaju privolat kramy skus sa kazdy vecer okupat v teplej vode ale bo lem cakaj mozno este si nedospela,,,

lulu123456

ahojte baby mala som 1 menstruaciu 3.5,.2011 a normalne som to mala kazdy mesiac alebo kazde 28 29 dni a ked sa us blizili 24 25 k kramam tak ma bolelo brucho ze ani jest nic som nemohla ale stale som cakala ale nic ked som skoncila kramy potom ma zase bolelo brucho a na druhi den pozeram zase 1 tyzden som mala kramy je to normalne dakujem?

katka1020

Ahojte baby ja som to uš mala je to v pohode, a vyem vam odpovedat
na každu otazku ak sa chcete niečo spitat napište my na nic na pokeci katka1020@azet.sk aj rpčku poradím aj ked tam nebudem možete my napisat ja vam potom odpišem

Lusiankaq

AHOJTE baby nevedeli by ste mi poradit mam silne vytoky a uz menzes som vtom mesiaci este nemala ... cez telesnu vychovu nemozem ani cvicit lebo stale bud odpadnem alebo mi pride tak zle poradte pls