Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skusenosti s liečbou štitnej žlazy, nielen euthyroxom

Zita63

Ahojte...som tu nova, rada citam prispevky od vas...tak sa trocha podelim s mojim trapenim...mam hypoth.uz 8 rokov a od vtedy som pribrala cca40kg...znami ma v meste nezdravia, lebo ma nepoznaju...trapi ma to ..neprejedam sa, jem zeleninu, ovocie, sem tam maso a vela ryb...kazdy den na prechadzky s palicami..aj v AT, ked som, aj tam nic nezameskam...nejem slaninu, mastne, vyprazane...ukazkovo sa stravujem...pohybujem sa...a je to cele na prd...snad len asi ze keby som toto nerobila, tak mam asi uz 250 kg...teraz 3 roky da sa povedat, ze nepriberam...no ale tie kila ostali a dole nejdu ani za svet...beriem euthyrox 100...niekedy si myslim, ze ho odhodim a vyser.sa na to...mozno bude lepsie...asi to skusim...dam vediet...tak sa majte vsetci krasne....

Iren 1

Noelinka, ktoré vitamíny na vlasy ti pomohli?
Ja som si teraz kúpila HairClinic.
No ja teda váhu riešim stále a podozrievam,že je to s Euthyroxom, predsa je to hormon, ktorého sa už nezbavím a učím sa s ním žiť.

Noelinka

S vypadávaním vlasov a pribranim som mala tiež problémy. Na vlasy mi pomáhajú výživové doplnky a čo sa týka kíl s tým si už problém nerobim. Raz som schudla 30 kg bolo pekne teraz už tie kilá neberiem

Iren 1

Noelinka, to neberieš vysokú dávku E. a zrejme nemáš na podklade autoimunity, lebo ja stále bojujem, alebo s vypadávaním vlasov, tiež priberaním a som ako na hojdačke, raz je to OK a v zápätí zase samé problémy a už som vyčerpala všetky prírodné prostriedky, samozrejme euthyrox sa mi nepodarilo znížiť.

Noelinka

Ca od 14 r života t.z 23 rokov a užívam euthyrox 25 a 50 mg obdeň a takto mám už dobrych 10 r nastavene. Snažím sa vyhýbať čomu sa vyhýbať treba a nemám problémy okrem únavy ale to mám len keď malo spím

Iren 1

Ahojte hľadám stratené štítkarky.....rada by som vedieť ako sa vám darí, či ste bez hormonov a pod.
Tak isto uvítam nové ktoré sú na Euthyroxe a ich poznatky ohľadom liečby, lebo rada by som si vymieňala rady a skúsenosti.
Jajaja, Evelin, ešte tu na toto forum chodíte?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skusenosti s liečbou štitnej žlazy, nielen euthyroxom - Fórum - ZDRAVIE.sk