Je dobre byt uprimny ?

lost

ale cim dalej zijem so psom (2 a 1/4 roka aktualne), tak tym viac si myslim, ze on je ten najuprimnejsi tvor, akeho som kedy v zivote stretol. bodka.

lost

asi ako pisal magy :D
i ked s nim nie vzdy rad suhlasim :P (je toto uprimnost? :D) hahaaa :D

sranda je, ze existuju ludia, ktori sa opytaju nieco, priklad: "chce sa ti ... ? "

A ak povies uprimne "(teraz) nie" tak sa urazia, ako keby neviem co.

a pritom LOGICKY, na keru onu sa pytaju, ked chcu pocut len jednu odpoved? z nejakej falosnej slusnosti?

a o to horsie, ked sa takyto clovek najde v blizkej rodine ;)

inac ja osobne som uprimny natolko, nakolko chce posluchac aby som uprimny bol..

ale vzdy sa snazim byt najskor co najviac uprimny, ked sa to tak da nazvat, ale ked si to niekto nevazi ALE stale sa pyta otazky, tak mu proste len poviem to co chce pocut, lebo proste ine aj tak odmietne, cize Šťať proti vetru nemienim..

Magy

samozrejme ze je dobre byt uprimny. ak to beries od podstaty toho slova. nie ako vacsina "obcas uprimny".
na jednej strane sa da suhlasit s tym co napisala zewa, ze to zivot ulahcuje, na strane druhej ani nahodou. pretoze zijeme v spolocnosti vacsinou neuprimnych ludi a byt skutocne uprimny znamena narobit si kopec nepriatelov, byt nepochopeny, outsider.
uprimnostou si iba vyselektujes ludi na dve kopky. tu podstatne vacsiu: "vsetci ti, ktorym to vadi"
a uplne mrnavu "tych par, ktori uprimnost NAOZAJ ocenuju". a tych par casto dokazes zratat na prstoch jednej ruky, v ktorej ti buchla petarda. ;)
az prilis casto sa stretavam s ludmi, ktori s nadsenim tvrdia, ako si cenia uprimnost, ale v momente ked im vpalim neprijemnu pravdu uprimne do xichtu, su na smrt urazeni a vykopaju vojnovu sekeru.
ludia radi rozpravaju veci, ktorym vobec, ale vobec neveria. alebo nerozumeju. a chcu vyzerat lepsie, nez aki v skutocnosti su. akurat ked pride na lamanie chleba, ich slova sa rozplynu ako para nad hrncom.

panika

hej, ulahcuje zivot..nemusis si pamatat, kde a koho si oklamal/a :)). A teraz vazne..aspon ta to odbremeni od falosnych ludi (ved komu vadi tvoja uprimnost a strani sa ta, zrejme nieco skryva)

sweater*

matias co si napisal to je akurat ta nevyhoda :). ale ma to aj pozitiva, vytratia sa kamarati a znami ktori si zakladaju na falosnej chvale a podpore a nahradia ich taky ktory si tiez zakladaju na uprimnosti a pocuju radsej pravdu aj ked moze obcas zaboliet nez sladke falosne reci aj ked ich nebude rozhodne tak vela ako tych falosnakov :)

Mattiass

urcite ze ma to nepotesi, ak mi niekto rozumne povie nieco negativne na mna, ale snazim sa to aspon eliminovat potom, neviem asi som iba presyteny uz tou falosou v mojom okoli