Anketa - výška človeka

pandorica

Aby si s ňou chlap ,nie vysoký, robil, čo chce?! WTF?!!
Fakt neviem, čo si o tomto mám myslieť.Ako, čo?Aby si ňou trpaslík mohol pohadzovať?

Blondula

u nas doma genetika trosku "prerastla".boli sme 3 surodenci,ja mam 172,mladsi brat asi 185 a starsi bol este vyssi :P ... ono zeny to maju lahsie,to je pravda,hlavne co sa komplexov z vysky tyka...ale zase u muzov je to horsie :-(

kukikuk

Jooooj, genetika. Moja výška je medzi vyškou mojho otca a maminy. Toto, ze je GENETIKA ? :-D sakriš.

Aj tak si myslim, ze mensie zeny (cize aj ja) to maju lepšie v živote. Dôvod ? Jednoduchý ! Opatky všetko vyriešia :D Ale čo vysoké ženy ? A ešte take čo maju z toho midrak.

pandorica

Zlatá Mifor, aj napriek tomu, že som vysoká, tiež som šťastná a usmiata a sebavedomá, vôbec nechápem ako to spolu súvisí.To ako, že sa mám trápiť výškou, alebo ako to myslíš?! Som zvedavá ako sa bude tešiť z tvojej výšky tvoj syn(ak samozrejme budeš mať deti),keď narastie len do tvojej veľkosti.:)

Blondula

mifor...to som napisala len tak,viem,blby zart...ja v mojom okoli mam tiez veeela ludi co su nizsi odomna a su uplne v pohode,moja svagrina ma tiez asi len okolo 155 cm,ale my vzdy spolu srandujeme,ona nema komplexy z vysky :-) len keby chcela schudnut,lebo jak je vysoka,tak je siroka...zdravotne problemy nema,len sa jej nechce...

mifor

Ja by som brala u seba výšku maximálne 165 cm. To je priemerná výška. Nezávidím ženám čo majú viac než 170-175 cm aj keď meriam len necelých 145 cm. Človek má byť pyšný na to, čo má v sebe, nie na svoju výšku. Ja som šťastná a usmiata, keď som zdravá ja aj moja rodina a máme všetko čo potrebujeme k životu a nie vtedy, keď stretnem ešte nižšieho od seba.