Anketa - výška človeka

Blondula

tukituk...ano,ale aj tak kazdy maly clovek chce byt vyssi apon o 5 cm :-) ono je aj taky mozno nevhodny vtip co sa tohto tyka,tak sa ospravedlnujem,ak sa niekto urazi,ale cierny humor :D
"ze vies,kedy zbadas maleho cloveka stastneho a usmiateho !!! .... ked stretne este mensieho od neho" ... :D ... sorry,ale tak hovorim,cierny humor ....

Blondula

u zeny vsetko co je pod 170 cm je nizke a male a u chlapov jednoznacne nad 185 cm :P ... no dobre,trosku uberem 180 cm v pohode :D ja mam "len" 172 cm... mne osobne sa pacia vysoki ludia a aj si ich clovek hned vsimne,nez nejake male pivo bez peny :D

%

kukikuk 163 je na ženu výška akurát a niesi drobec. Ja mám 171 a som silnejší a rýchlejší ako vyšší odomna.
Sú nižšie od teba ženy a mnohé sú aj krajšie ako tie dlhane.

Lulu2011

Terča - ber to ako vyhodu, ja som uz mala v 13 rokoch svoju terajsiu vysku a bola som stastna, ze mam 174 cm, lebo som vyzerala ako modelky z casopisov a to ma bavilo :)) vela chapom sa pacia vysoke zeny, to casom zistis!

kukikuk

Ja mám 163 cm.. Navždy drobec a to mám 24 rokov. Ale aspoň som spratná :-D

Ideálna výška ženy-okolo 170 cm. Môj názor.

Terča

Presne tak to mam aj ja :) ale noo ja by som aj bola rada keby som bola o nieco nizsia ..-.. pekne su zeny vysoke ale ja by som chcela straaasne byt nizsia aspon o tie 10 cm