Anketa - výška človeka

pandorica

Terča, aby som ťa ešte viac utešila.Mám dve naj kamošky.Jedna mám 16Ocm a druhá 165cm, ani jedna nenosí opätky, predstav si nás tri ísť po meste.Ja som oproti nim dvom ako slon, lebo obidve sú štíhle a ja mám pár kíl navyše.No a čo?Hlavne, že sa máme rady :)

Terča

Dakujem za podporu. Velmi pekne vaaam vazne dakujem .. ale ked mne je tak blbo byt pri nich , aj ked oni ma vzdy utesuju ze to je v pohode . Ale aj ked niekam ideme mam sestru o 14 rokov starsu a nizsiu, no ale ked si nevezme vysoke topanky tak to dost blbo vyzra

pandorica

Ja mám 178cm a nosím 10cm opätky a veru nemám s mojou výškou žiadny problém, aj keď v istej časti Talianska na mňa pozerali ako na zázrak :) Moja neter má 15rokov a tiež je vysoká, 176cm.Takže Terča, netráp sa, aspoň máš lepší výhľad:)

Terča

Ahojte
viem ze to bude zniet zlee a ze si pomyslite ze niesom normalna, ale je mi strasne dobre ked som s mojimi kamaratmi, rodinou ... ale moj najväcsi problem je moja vyska, mam 13 rokov a moja vyska je 175cm. Ja viem niektori mi ju zavidia ale ja som strasne smutna , pretoze moji kamarati maju vysku 165cm, 161cm a tak :/ nepoznate nieco cim by sa dala moja vyska zmenit (na nizsiu)?

sydney

som vysoka 178cm a som na to pysna :)myslim ze od zhruba 175cm uz by som povedala na babu ,,vysoka", od 165cm dolu uz malicka

olivienka

auč, takže som nadpriemer vo všetkých krajinách, v mnohých aj v porovnaní s chlapmi? :D a to mám len 173.
podľa mňa nízka - zhruba do 165, 165 - 175 normál, nad 175 vysoká

Nikola123

ja mám 165cm a vsetci mi hovoria ze som maličká, tak neviem noo :)
ale ja som celkom spokojná, aj ked nenahnevala by som sa keby som este o 5 cm podrástla :D:D

Lulita

zaujimave, cize najvyssie zeny su v severskych krajinach, asi odtial pochadzam :)) inak zvlastne rebricky, najma tí hobiti v niektorých krajinach :)