Som v šoku - udrel ma

Príspevok v téme: Som v šoku - udrel ma
napochybach

dobrý vecer.
stalo sa niečo,co sa nemalo stat,som vo vztahu uz dlhe roky s muzom velmi neznym a jemnym,je naozaj citlivy ku mne a pod.Vravi,ze ma miluje viac nez seba,vsetko tak robí,nikdy mi nijako fyzicky neublizil,len je strasny nervak ..najprv bol nervak,len na inych,.teraz po rokoch vztahu,je uz nervozny aj ku mnne,vybusny hrozne...je protipolovy..

objasnim bloizsie,co sa stalo...boli sme vcera na diskoteke spolu ..a opili sme sa ,inokedy nepijeme,ale sme to prehnali ..a ja ked si vypijem hovorim aj to,co by som nemala,som strasne otvorena a tak ...zacala som mu hovorit,že sa mi pacili v priebehu par mesiacov viaceri muzi,a tak -je vsak strasnme ziarlivy,lenze na to som bohuzioal,akio opita nemyslela..
a on bol opity tiez,ale pozor ! nie tak,aby nevedel,co robi ..
a potom sme stali ..a on ma z nicoho nic udrel,ako som hovorila,viem,provokovala som ho,ale velmi ma to zabolelo,skor na dusi,nechapem,ako sa vobec toto mohlo stat...viem,ze bol opity,viem,ze som ho prorovkovala,ale preboha,som zena !a nesmie si dovolit udriet ma ..
nadovazok-sa mi neospravedlnil vobec,ja som ostala tak v soku,ze som hned aj vytriezvela ..zacala som plakat a vycitat mu,ze ma udrel a on na to,ze .." nebol by si,ale si ma provokovala ..prepac " ..to bolo jedine,co som od neho pocula ...ani naznak lutost ...
a este dnes sa potom ohradzoval tym,ze vobec nebola silna ta facka,len " plesknutie " ...
no mna doteraz stipe lice ..

som uplne na dne,v slepej ulicke ..ako si to mozem toto cele vysvetlit ?

brunomars

napochybach, podla mna to nie su "nervy" v pravom slova zmysle :) mozno skor "sklamanie" :)
ak je ta povaha dobr opisana ( ze je na muza viac nez citlivy citovo (v tom pozitivnom slova zmysle, neznost atd)..

nic s tym podla mna nenarobite, je prirodzene a OBZVLAST v dnesnom svete, ze napr pojdes po ulici a niekto ta pozve na rande - a je len a len na nom, ze ako to zoberie..

velmi narocna cast vo vztahu podla mna :D no nic nie je neriesitelne :)

lilyiankaa

podľa mňa si to musíš vyriešiť ty v sebe ... lebo ako vidíš, tu ti každý napíše ohľadom facky, že si si ju buď zaslúžila, alebo že to robiť nemal .. ja som ti napísala aj aj ... ale stále opakujem to isté, alkohol nie je ospravedlnením jeho činu, ktorý urobil a to, že ti dal facku .... ale tiež poznám človeka on je tiež nervák, ktorý tiež svojej priateľke dal facku .. . nie silnú, ale dal ... vraj boli tiež opití a ona vystrájala u neho na byte .. kričala, revala, plakala, zlá bola ako čert ..ja osobne by som s takým čloekom už nebola, nikdy by som nikomu nedovolila, aby na mňa vstiahol ruku a ak by to urobil, bolo by to to posledné čo by spravil ...
a to ponižovanie, no ak to ide nad rámec tvojej hrdosti, už to treba riešiť ... ale zase na druhej strane, ty to nemusíš vidieť objektívne, čo ty považuješ za ponižovanie iní nemusia ...

napochybach

lilyanka vsak to ,Keby sa vedel ovladať lepsie,ale neviem,takyto hrozny vybuch som unho zazila prvykrat ..ale viem,ze keby nebol opity,neurobil by to,nikdy..lebo on na mna nikdy ani hlas nezdvihol...zase,to je riez pravda,on kricat nebude,on nervačí vo vnutri na mna ..

napochybach

BRUNOMARS ako vidis,nazory sa roznia ..
niektori ludia tu este utocia na mna,ze som si to zasluzila,( chapem ich postoju)
a su tu aj taki, co hovoria,ze to nemal,a teraz ja si mozem tak vybrať ..:(
ja už vazne neviem,čo je to SPRAVNE som dost zmatena a kto mi povie,co je to správne ?
podla mna brunomars ja suhlasim s tebou..nemal ju dať ..za uprimnosť ..i ked je ziarlivy no a to chapem tiež ..

lilyanka
ja neviem,ci to mysli uprimne,on je zvlastny clovek,velmi zvlastny typ ,neda sa z neho vycitat,ako to myslí :( tazka povaha velmi,nikdy neviem,co si mysli,on mi nedovolí velmi,aby som nazrela do jeho vnutra ..
lily ,nejde to ponizovanie do extremu,to by som si zase nedala,a možno neviem,je to extrem a ja to nevidím,lebo som zaslepena,fakt neviem :/

ja už totižto absolutne neviem,co je DOBRE A co je ZLE ..co MAL / NEMAL ..som z toho v koncoch ..neviem,co je normálne

brunomars

vam sibe ?
ona sa mu zdoveri, ze sa mu niekto paci, tj. je mega hyper uprimna a za to ma dostat facku?
vam iebe ?
ok, mne staci :)
bite sa tu donemoty, ja idem dalej do reality, riesit trochu dolezitejsie veci, ako toto :D
nic v zlom ale.. nic v zlom..

fakt CELE ZLE..

ale nebavi ma to riesit, lebo na 1 stranu je muz citlivka, no taky NIKDY neda facku, NIKDY - ani vyucnu.. (podla mna nie.. i ked..)

ach, rieste si to vy :P

lilyiankaa

ono je to fakt pol na pol ...lebo fakt si si tú facku za to zaslúžila, i keď mohol sa zachovať inak a nedať ti ju .. sú chlapi, ktorí sa vedia poriadne ovládať a ani v takejto situácii by žene jednu netreskli .... aj keď sú nerváci ..to tiež nie je ospravedlnenei, ako ani to, že ste pili ani ako to, že si ho provokovala .. proste keby sa vedel lepšie ovládať, neurobil by to ...... lenže ty sa stále bojíš toho, že to urobí zase .... možno urobí, možno nie ...len ty a nik iný musíš na ňom vidieť a vedieť, či ho to fakt úprimne mrzí alebo nie ..
akože srandičky byť môžu, ale ak to už ide do extrému, tak je to zle .hlavne, ak si mu už veľakrát povedala, že sa ti to nepáčí a nech to nerobí a on i napriek tomu si nedá povedať .....

napochybach

lilyanka len neviem,ci ta facka ho SKUTOCNE UPRIMNE mrzi a ci sa len nehra na to," aby som bola spokojna" ,on je presvedceny o tom,ze som si ju zasluzila a ze spravil dobre ,i ked sa zachoval ako debil,ako sam povedal,protireci si...je to take pol na pol ..a teraz je na koni,lebo si mysli,ze ma umlcal navzdy a ze nikdy uz mu nic zle nepoviem..o toto cely cas ide,a ja nechcem,aby si to myslel..

neviem,ako to ponizovanie myslí,unho je to tazko citatelne vsetko,ale tak odmalicka videl ponizovanie jeho mamy otcom,cize by som sa ani nedivila,keby sa "potatil " v tomto..
to ponizovanie možno len ja tak vnímam,ako nepotrebujem aby chvalospevy spieval ,ale zase toto je trosku moc niekedy,co robí...a ked az sa "naseriem a odujem" ,az potom mi povie,ze " ale ved to bolo zo srandy,tak sa nejeduj " ..ale ja tomu neverim,ze to bola sranda ..a ja nemam rada taketo dotahovanie a srandicky,mne to pride ako jasne znevazovanie ..a uz som mu XY kra povedala,ze nech s tym prestane,ale on nie a nie ..ale teraz je aso dva mesiace ticho ..cosi div ..

Agnes998

Ty este furt riesis ze pred pol rokom ked si sa spravala jak nepricetna ti dal jednu slabu facku? Ako nehnevaj sa, ale spravas sa rozmaznany fracek, citis sa jak princezna ktoru musia vsetci obskakovat a klanat sa jej. Ohanas sa tym, ze chlap nema pravo ponizovat zenu. A zena chlapa ma pravo ponizovat? To je presne to, co si robila, ponizovala si ho, ale keby si sa necitila jak nieco viac, keby si vas oboch brala ako rovnocennych tak by si to uz davno pochopila. Tvoje spravanie nie je vobec normalne, keby si nad tym pol roka rozmyslala ako sa znormalizovat a ukludnit bolo by to aspon uzitocne aj pre teba aj pre tvoj vztah.