Sklamanie az hrom..

Príspevok v téme: Sklamanie az hrom..
sklamanaa

trva to uz 2 roky trapi ma to a uz som z toho na dne
pred dvoma rokmi som na dovolenke ked sme boli za mamininim priatelom spoznala mnoho chalanov, no jeden z nich .. ja som sa donho zalubila uz na prvy pohlad ziadne finty toto uplne smrtelne vazne boli sme tam 3 tyzdne tak bolo super par krat som sa s nim rozpravala aj sme si zdravili aj na mna zmurkol posledny den pred odchodom kazdy den sme sa milion krat videli a mne sa srdce vzdy rozbusilo ale to je jedno no a ked sme odisli tak som nanho odvtedy myslela neustale no on ten chalan zije v Madarsku a ja na SR neviem onom uz nic len jeho meno ale nemam jeho tel.c. ani fb proste nic a uz sa s nim nikdy viac neuvidim je mi to strasne luto uz je to druhy rok co o nom nic nvm a ja ho proste stalee milujem vzdy verim ze nam to raz este osud DOPRAJE a stretnem ho ale zatial nic a kazdy den prenho preplacem a modlim sa bohu aby mi dal sancu sa s nim stretnut ja ho milujem uz neviem vazne co s tym som proste na dne odvtedy ma chalani nezaujimaju ja myslim len nanho a neviem sa stym zmierit a problem je ze ani nechcem nanho zabudnut

je to strasne placem prenho prosim o nejaku pomoc co mam robit ja sa idem uz zblaznit

je mi velmi smutno za nim a aj som sa dozvedela o inych ze som sa mu vtedy velmi pacila a este den pred odchodom ma cakal na rozlucku no ja som nesla...ach bozee keby sa ten cas dal vratit vsetky moznosti by som vyuzila a inak by som sa tomu stavilaa :( :(

sklamanaa

mam 17 rokov, teraz si asi myslim ze ano prejde, lebo tie deti co pisu o laske to je fakt chore ale toto...toto uz trva dva roky a vzdy je to horsie ako bola som uz v takejto situacii ale co trvalo asi mesiac ale toto su uz pevne DVA ROKY...