Nechcel so mnou Silvestrovat...

Príspevok v téme: Nechcel so mnou Silvestrovat...
crjkaennvvv2

mam priatela s ktorym sme spolu 1 a pol roka este sme netravili spolu silvester a teraz prislo do reci ze budeme spolu (ja som to navrhla) tak povedal ze ,,NECHCEM SA NUDIT, CHCEM SI UZIT SILVESTER,, strasne ma to boli a urazilo ma to a ponizilo... --->>> :-( :-(
vravel akoby sa so mnou nudil a pritom mame spolocne zaluby obaja zijeme pre zabavu tak toto ma zarazilo neviem co si mam mysliet o tom co by ste urobili vy ? keby vas takto ,,odmietol,, Vas priatel ? sama som pozerala ohnostroj az sa mi slzy vyronili a z pomyslenia ze on sa siel niekam bavit

je to podla Vas normalne ?

ebi77

Sú osoby (t.j. konkrétne sú ŽENY), ktorým:
- ponižovanie,
- nezdvorilosť,
- a nevážiť si ženu,
príde ako úplne normálne.

Stačí si len vybrať partnera, každí si vyberá sám. :)
Potom sa mi stáva ako počujem vedľa v bytovke, ako muž vrieska ako nenormálne a trieska ženu :(. A najhrozivejšie je na tom to, že žena si myslí, že je to úplne normálne, ale si nahovára, že ona za to môže.

Teraz nehovorím, že ten chlapec je nejaký násilník. Ale ženy si treba vážiť! :)) Ak to tak nie je, môže (nemusí) to niečo znamenať do budúcnosti.

alibi

podla mna by sa partneri mali vediet spolu aj zabavit a kazdy zamilovany clovek chce so svojim partnerom na silvestra byt. prestante uz chlapi svoju aroganciu a nadutost ospravedlnovat nejakym pravom na zabavu. ak sa s vasom frajerkou neviete zabavit neviem na co s nou ste.

Grand Husky

Je rozdiel povedať "prepáč, chcel by som sa dnes pridať ku kamarátom" a "nechcem sa nudiť, chcem si užiť silvester".

odpovedam

Boze, baby. Nezvelicujte tu a nenafukujte zbytocne bublinu. kazdy ma pravo byt okrem partnera/partnerky aj s inymi ludmi. Je to prirodzena ludska potreba. To ze nechceli byt vasi chlapi s vami na silvestra neznamena, ze sa vami nechcu travit chvile. Znamena to, ze s vami nechceli travit len tento jeden den, lebo potrebovali aj nieco ine. Berte do uvahy aj potreby inych ludi, nielen vas.

Neurazajte sa, je to detinske. Ak mate negativne pocity, tak to partnerovi slusne povedzte. Napr. ze sa vas to dotklo, ze vas to ponizilo. Rozchod bez konrontacie a snahy vyriesit vec je zbabelost. Partner v prvom rade musi vediet, co vam prekaza. Kym mu to nepoviete, on sam na to nepride. Ale ak hned uvazujete nad rozchodom, tak to tiez svedci o vas, ze vam na to vztahu asi az tak nezalezi...

chlpaty chlp

nechapem co je na tom zle nebyt spolu na silvestra, pokial nemate spolocne partie, chapem ze je pekne si dat novorocnu pusu ale silvester je aj o zabave, nielen sediet doma s frajerkou, pomilovat sa a spat

niks555

presne moj pripad mne zas to tak byvaly priatel vysvetlil , ze nemam byt taka sobecka ze on si chce uzit silvester s kamaratmi a ja mam tiez ist niekde s kamaratkami :)a co som urobila rozisla som sa s nim dneska som ho pekne dakde poslala a to sme boli spolu dva roky a to mi urobil aj minuly rok :) takze cim skor to ukoncis tym lepsie si najdi cloveka ktory s tebou bude chciet travit chvile a nie ktoremu su prednejsi kamarati :))

crjkaennvvv2

Mam 18 rokov a on ma 23 rokov, ja som chcela ze sa pojdeme spolu niekam zabavit, a to vratane toho ze by tam boli aj jeho kamosi, no on chcel ist iba sam zrejme

Deria

dobre tusis, nie je to normalne! pre mna by to bol dovod na rozchod. nejde o ten jeden raz ale o princip! ak netuzi byt v taky den s tebou, je to zle znamenie, nech je dovod akykolvek.