Som staromodna , vraj z inej doby , ale nesúhlasím ..

Príspevok v téme: Som staromodna , vraj z inej doby , ale nesúhlasím ..
Teekane

Dobrý večer ,
len tak mi vrta hlavou spýtať sa ako u vás začína nejaký vzťah , ako je to zo strany muža , či sa snaží , sám sa ozýva , občas niečím prekvapí a podobne .
Ja neviem , raz som mala priateľa , ktorý mi nosil ruže , písal mi ,keď som mu chýbala , nebál sa prejaviť mi city ... ale potom , keď som mala nejaký ten vzťah ,tak už žiadny taký nebol . Nechcem porovnávať , ale aj teraz som chvíľu s jedným randila a keď sme boli spolu vonku , tak to bolo skvelé , ale inak mu nenapadlo ozvať sa , poslať peknú sms , ledva sa rozhýbal na stretnutie .

Nehovorím , že si zakladám na ružiach a neviem čom . A nehrám sa na nedobytnú , ale nemal by sa muž viac snažiť , keď chce nejaké dievča - ženu získať ? Veď aj sms poteší , že na nu myslí ,alebo čokoľvek .

Mám pocit ,že dnes ešte aj keď sú vzťahy aj cez net , resp . že si tam píšu , tak padajú aj stretnutia , veď si píšeme nie ? Že proste akoby sa tam to randenie preskočilo ...
Alebo to celkové spoznávanie sa mám pocit , že veď načo ? Tiež mi bolo povedané - že budem pannou do staroby , že som asi lezba , keď som nechcela sex po dvoch mesiacoch a to sme spolu síce už boli pár , no vždy spravil niečo ,čo ma odradilo a pod.

Ja neviem , to som moc náročná , keď by som chcela normálneho chalana ,ktorý by mi dal najavo ,že má záujem a stávili by sme čas spoznávaním sa a postupne možno boli pár ,kde by už sex bol atď ..
Mám pocit ,že každý cúvne , keď mu poviem ,že sex nechcem hneď a podobne .

Grand Husky

Takže zajtra vás pekne čakám so zelenou ikonkou užívateľa v duševných chorobách. (Prepáč admin, ale hádam ti ten jeden spam hore dole toľko nespraví...)

mango.tree

Jahodka, no ja pozadujem viac-menej take vlastnosti, osobitosti, ake mam aj ja. takze ano, hladam chlapa takych kvalit, ake mam aj ja, nerubem privysoko :) jasne ze nie som dokonala, a nehladam ani dokonaleho, ale pre mna dokonaleho. skratka vyzdvihujem a za dolezite povazujem zvacsa ine vlastnosti ako vacsina, ktora ma obklopuje.

Grand Husky

Do duševných môžete pokojne prispievať, avšak až po registrácii, tak do toho.

K téme by som povedal ešte toľko, že plne súhlasím so Slečnou A. a doplním (možno som to sem už aj písal), aby si sa toho nevzdávala a nepridávala sa k "prúdu".

Slecna A.

podla mna absolutne nie si staromodna...Mas svoje priority a ides si za nimi. Si ina ako vacsina mladych ludi...A to nie je ziadna staromodnost, skor je to odvaha :) Ja som mala a mam podobnu predstavu o vztahoch ako ty a neskoncila som ako stara panna :D Nemusis sa bat toho ani ty...

Ja ti napriklad drzim palce a verim, ze si najdes niekoho, kto ti bude naozaj vyhovovat :) Ved ides na to uplne logicky a spravne. Najprv sa treba s niekym spoznat, az potom roztahovat nozky :) Pokial sa toho budes skutocne aj nadalej drzat, nebudes tu neskor zakladat temu s nazvom "sklamala som sa v nom, vyuzil ma len na sex". Pretoze tebe sa to nestane a je to vdaka tomu, ze premyslas ako premyslas :) Niektori jedinci v zapale zamilovanosti zacnu sexualne zit so svojimi "vyvolenymi". A az ked ich spoznaju skutocne so vsetkymi chybami, trepu si hlavu o stenu a nechapu ako s takym clovekom mohli ist do vztahu.. :D Myslim, ze ty takto na pusu nepadnes :) Drzim ti palce!

pan d.

Nebudes mi verit, ale v posteli so mnou by si umierala od rozkose. No, ale ako chces, ak sa bojis:)) Ja nie som hlupy.