Ja 18 on 34 .... Pokračovanie .....

Príspevok v téme: Ja 18 on 34 .... Pokračovanie .....
Truffla

Ahojte,

tak ako to s nim pokracuje?
Ked je doma jeho priatelka, nepiseme si .... Ale ked je sam alebo v robote, vzdy mi pise alebo vola.
Stretli sme sa a budeme sa aj nadalej stretavat a uvidim ako to pojde. Uz aj viem ako je to s jeho odstahovanim..... Musi pockat styri mesiace, kym mu schvalia hypoteku atd.... Moze mi klamat, samozrejme, ale ako som povedala, ja si s nim nezacnem nic pokym neodide od priatelky. Povedala som si ze sa nedam.
Viete, niekedy ma take reci ako: ci sa o neho budem vediet postarat ako navarit mu bla bla bla a pomilovat ho.... Ja ze ehm, Okej, ale to musi byt slobodny a hlavne na mna netlacit v tom.
Pride mi to strasne narychlo, piseme si ako keby sme spolu chodili tri roky, niekedy mam taky pocit, ale ja na mna dobry, nevtiera sa alebo nieje dotiravy a tak.....

Ak bude slobodny, snad to ma nejaku buducnost, neviem ale uvidi sa....
Nejaky rady ?

Dakujem aj za rady v predoslej teme!

Opica

Truffla, nielen, ze musi prejst skusobnou dobou, ale musi mat zmluvu na dobu neurcitu, inak mu ziadna banka uver neda!

A vacsina zamestnavatelov sa poistuje tak, ze prvy rok da zamestnancovi na dobu urcitu 1 rok a az potom na dobu neurcitu..

Cize ta pekne balamuti, ze si vybavuje hypoteku.. hypoteku si moze vybavovat az ked bude mat tu pracu 100% istu a ne teraz, ked je v skusobnej dobe..

Je sice pekne, ze sa snazis drzat odstup od neho a tvaris sa, ze si nedostupna, ale i tak mi prides strasne naivnucka..

Truffla

tak ahojte...

Dakujem za vase reakcie....

Asi mi nebudete verit, ale ja si plne uvedomujem ze toto je cele zle..... Ze je to az moc prepletene atd....
Na druhej strane, ma to vsak laka chodit s nim.

Ludia z mojho okolia tak samozrejme nejsu za. Niektori vravia skus to ale samozrejme vacsina hovori nie.

Mne je s nim fajn, je fesak a tak .... Ale ked som s nim, vidim pred sebou dve osobnosti. Na jednej strane pana, ktory sa mi strasne pacil ked som ho stretla prvy krat, taky vazeny mi prisiel a uplne na urovni. A na druhej strane v nom vidim nejakeho chalana, ktory ma vselijake dvojzmyselne reci.

Napriklad ked sme spolu boli vcera, najprv ma objal.... To bolo super, vtedy som sa citila fajn. No potom ma zacal bozkavat, co by nebolo odveci ale bolo to take moc hmm...drsne? Neviem ako to povedat, ale asi chapete.

Potom je vzdycky fajn a len sa to tak prepina medzi panom na urovni a uchylnym chalanom. Neviem ci rozumiete ale lepsie to vysvetlit neviem, je to take zvlastne.

Potom mava take reci ako: ked pojdeme spolu do viedne tak tam budeme aj spat v hoteli a ja ze hej..a on s takym usmevom: a bude nieco? A ja: nie ....

Nechcem s nim spat, ja si vsetko uvedomujem a aj titeto vase reakcie ma drzia od neho istym sposobom.

Chcela by som aby to bolo take pekne, ze by sme sa objali a dali si pusu, no nie taku drasticku!

S tou hypotekou je to tak ze teraz presiel zo zivnosti do novej roboty a musi byt za skusobnou dobou.. A je to pravda, to som si overila od znameho co ma realitku.

Mam sa s nim teda narovinu o nas porozpravat?
Ze co vlastne chce ?

Lulita

ked uz chlap povie vetu postarat sa o neho, uz to nevesti nic dobre :p ale ako ty chces, ked chces byt v 18 sluzka, nech je libo a to su take prkotiny oproti tomu, ze ja mu napr. vobec neverim :p

takze sup-sup googlit domace recepty :D

Opica

Ja sa velmi cudujem, ze ti netrklo, ze nieco nie je v poriadku uz cez vianoce, ked ta uplne ignoroval..

Keby bola pravda, ze ta ma rad a planuje odist od svojej milej, nemal by problem aspon ti odpisat na SMS..

Ale tebe nema vyznam cokolvek pisat, ty akceptujes len tie nazory, ktore ti ho schvaluju a ostatne ignorujes..

ebi77

podľa mňa ťa vodí za nos,

rozprávali ste sa už o tom, že kde chce kúpiť byt, aký chce kúpiť byt?
Koľko vlastne zarába? úver sa spláca zvyčajne 300éčok mesačne, plus bude musieť platiť každý mesiac výživné, plus si spočítaj nájom za každý mesiac, plus telefón, plus jedlo,kozmetika plus kopec iných vecí atď atď, je to reálne u tvojho "priateľa"? už v hlave si to prerátaj a zistíš, či vôbec je to reálne.
A ospravedlnujem sa ak náhodou tvoj "priateľ" je nejaký veľký podnikateľ, tak potom som nenapísala nič. Ale, že z toho nebude dobrý koniec, to je veľká pravdepodobnosť

Zlatovlaskaa

Truffla
Nebud blbá, vieme dobre ako to skončí...Ale prestaň byť naivná, zober všetku hrdosť a odkopni ho ty prvá ! to isto nebude čakať :D Inak ľudia ti dobre poradili.. A vedie aj o tom tvoje kamošky, alebo niekto z reality ??? ak hej napíš, čo ti oni na to vravia

doremi

ja to vidim takto.
ty si mlada, dobre vyzerajuca, snad inteligentna mlada kocka, mas zivot pred sebou, mozes mat ktorehokolvek chces a robit cokolvek sa ti zachce.
on - 34 rocny (mozno ze dobre vyzerajuci) chlap s dietatom a zenou, ktorej ho spravil a ta sa ho veru pusti az ked ona sama si najde adekvatnu, resp. lepsiu nahradu za neho. ista si nim mozes byt az vtedy, ked sa ona vyda za niekoho ineho a prestane byt pre nu (ako bio otec jej decka zaujimavy, hoci vyzivne bude cvakat stale). tolko k problemu, ci ma/ nema decko.
on si je, samozrejme, v tomto veku velmi dobre vedomy toho, ze so zavazkom aky ma a zenou, kt. sa ho do istoty drzi jak kliest (bo lepsie vyhliadky momentalne nema)toho vela nenaskace a nejakej pre neho najperspektivnejsej 24+ uz asi hlavu neoblbne, pretoze take su uz davno zadane a keby neboli, maloktora je az taka zufala, aby sa na neho ulakomila (to prichadza az okolo tej 28-ky :D)ma teba a je tomu rad, samozrejme, pretoze s niecim takym nepocital, ze sa mu este podari daku splasit. ale nevazi si ta, pretoze ty si sama seba nevazis. namiesto toho, aby si sa venovala sebe, kamoskam, chlapcom (perspektivnejsim), zabave, skole, konickom, hocicomu....mozes odist do zahranicia napr. na stud. pobyt alebo zacat pracovat popri skole...ty si sa na neho natolko namotala, ze mu vyvolavas a vypisujes jak diva. on ale nema ani tolko ucty k tebe a k svojej exfrajerke, aby jej to narovinu povedal. na 1strane mu to vyhovuje hrat sa na dokonalu rodinku, pretoze je o jeho pohodlie postarane, na 2.strane ma teba na dobrodruzstvo, flirt, davas mu pocit nezavaznosti a slobody, na kt. mal mysliet vo chvili, ked zistil, ze bude otcom. si balzam na jeho ego, o kt. uz pomaly nevedel, ze existuje. ty v nom hladas istotu, lasku, podporu, pochopenie, no toto ti neda, kym bude na scene jeho byvalka s jeho dietatom (teda kym ona nebude aspon vo vztahu s niekym inym!)to, ze sa vo svojom veku iba zbytocne oberas o cas, kt. mozes venovat HOCICOMU INEMU (kedze ty nemas dieta, nemas rodinu, nemusis sa o nu starat) to som uz pisala. tak sa rozhodni co vlastne chces. ci jeho nestalost alebo svoju sebauctu, slobodu a lasku od toho, kto si ju zasluzi :)) rozpisala som sa, sory, ale fakt ma stve, ze si takto ides premarnit ten uzasny zivot, kt. na teba tam vonku caka, ked prestanes riesit toho neprespektivneho somara :D

Dadula56

Tie recicky ma preto, aby ta co najrychlejsie namotal. Uznaj, ze v 18 snad nebudes hned nastahovana k nemu a tam ho pomilovavat a varit mu. Troska urazlive sa mi to zda aj, snad si vie aj sam navarit, hm?V niektorych zenach to ale vzbudzuje priam sexualne vytrzenie, ked si pomyslia, ze budu mat konecne komu varit a prat, zrejme s tym efekto rata aj u teba. Robi si z teba srandu dievca, koniec to bude mat rychly. Z roznych pricin, ktore sa mi nechce vypisovat, pretoze aj tak nepocuvas nic, len svoje fantasmagorie, co si si v hlave vytvorila. Ale stale ma zaraza, ze chces na vztah chlapa, ktory sa chce rozist s priatelkou, ale "ona otehotnie" (akoby to bola len jej zasluha, snad s nou mal sex, ked otehotnela, ze ano). Potom "z donutenia" ostane so synom a nou zit a zaroven uz namotava jeho veku neprimerane dievcata na sladucke recicky. Nevadi ti taky charakter u partnera?Stale si myslim, ze jednoducho nevies uplne pochopit, kde je tu ten hacik, ktory tu vacsinu prispievajucich postrcil napisat ti negativne vizie tohto vztahu. Vidis to strasne ruzovo, bez najmensej predstavy, co to je zivot za pubertou, dieta, neuplna rodina a veci s tym spojene. Dalsia vec je, ze ty sa mozno na svoj vek citis vyspela a pripravena byt priam nevlastnou matkou, ale pravda je ina. Na taky vztah, s muzom so zavazkami inde, si prilis mlada a ak ma ten muz vsetkych 5 pohromade, vidi to aj on. Teda ta len zneuziva, zabava sa na tvoj ucet.

belize

nepoznám genézu vzťahu zadaného muža o dosť staršieho, ale nejaké je to celé divné, chlapík to hrá na dve strany, klame jednu aj druhú, takže chrapún...!!!!!!!

blecha

Mám pocit, že dievča si tu skôr robí denníček. Voľakedy sa to ale písalo na papier.

Zamysli sa už nad sebou - zlatokopka. To z Teba asi bude, nič iné v tebe nevidím po tom, čo som čítala tvoje príspevky.

Ži svoj život a nepleť do neho zadaných chlapov. Sa nehanbíš pozrieť do zrkadla?