Antikoncepcia a bolesti

Príspevok v téme: Antikoncepcia a bolesti
zuzik11

cca rok beriem HAK, ešte pred tým než som ju začala brať, som lekárovi povedala , že moja matka má krčové žily, že má hlbokú trombózu..on povedal že sa nemám báť,..a predpísal mi hak..Lenže začala som si všímať že mi čoraz viac je vidieť žily na nohách, tak som sa rozhodla v septembri že ju vysadím. ale potom zas nastal problém, - polycystycké vaječníky, a doktor povedal, že zas musím brať hak.. kvôli tomu aby som to vyliečila. lenže kým čas letí moje žily už je vidieť aj z jedného metra, cítim pálenie, mravčenie až sa mi zdá , že su opuchnuté...čo maám robiť? za kým mam ísť? za gynekologóm by som nerada..už by som to radšej riešila z doktorom čo sa venuje žilám. od koho potreubujem poslanie?

gerez

no hrozi ti tromboza (ak nevies co to je, najdi na nete) alebo predcasny vznik krcovych zil. a ked pises ze ti zily cim dalej tym viac vidno, tak tie krcove zily su uz na ceste. co najskor chod na interne a vysad hak

fztuc

okamzite prestan uzivat hak. hak nic nelieci a uz vobec nie vajecniky. chod k obvodnej a pytaj si vymenny oistok na interne odd. gynekologovi povedz ze hak nechces uz uzivat. zrejme ti ju aj tak internista zakaze