5 kg do Valentína - kto sa pridá? Diéta 1200kcal denne

Príspevok v téme: 5 kg do Valentína - kto sa pridá? Diéta 1200kcal denne
Kokorunka

Ahojky. Po Vianociach som tradične pribrala a vyzerám hrozne. Mám 158cm a vážim 51kg. Pridá sa niekto? Cieľ je - 4 alebo 5kg. Môj jedálniček dnes:

9:00 raňajky jogurt activia biela sladká plus bebe mini dobré ráno

12:00 obed dva krajce celozrnného chleba, rajčina, paprika, 100g kuracej šunky

15:00 olovrant 1 zavináč

18:00 večera 1 rajo cottage cheese

Denne pijem 2 l nesladeného čaju a vody, cvičiť sa mi moc nechce, som lenivá tak väčšinou len 15min. každý druhý deň, aspoň niečo:DD

Kokorunka

Lenže moja váha nie je v podváhe aj keď schudnem na 47!! BMI nepustí! A veru chudá nie som, som obalená na nohách a zadku sadlom, tam nepustí zrkadlo! Tak čo má normálna žena robiť aby schudla?

Dadula56

Ides dolu z dost nizkej vahy, normalnej vahy, ktora bude v podvahe ak das co len kilo, dve dolu. Logika nepusti, telo sa brani, preto sa k podvahe da dopracovat jedine nezdravym sposobom, stratou svalovej hmoty a s podvyzivou spojenymi komplikaciami. Zbytocne to vysvetlujem, raz si myslis, ze si tucna, ja to nezmenim, tiez som taka bola, nez som sa kvoli tomu dostala do pruseru, darmo mi vsetci hovorili, ze zle robim.
Ak nepripustis, ze ta vaha je normalna, tak sa nemame o com rozpravat. Vlastne pochybujem, ze sa chces rozpravat =). Ak clovek chce vyzerat lepsie, mal by sportovat a jest zdravo, nie sediet na zadku a jest co najmenej. Vaha u teba nie je az tak dolezita (pretoze je aj tak dost nizka) ako svalova hmota.
Pre achach atd. jedalnicek sa napisat neda, nakolko sme kazdy individualne stavany. K jedalnicku sa da dopracovat samostudiom o strave, na zaciatok Miro Vesely, pre narocnejsich a energickych, co maju fest volu, Vlado Zlatos. Ono totiz vacsina jedalnickov tu vyzera asi tak, ze dana osoba zacne nerozumne skrtit stravu, co vedie 1. k spomaleniu metabolizmu 2. ubytku svalovej hmoty 3. k jojo efektu, akonahle sa zacne normalne jest. Ani jedno z toho nie je pre telo dobre.

Achachach

Napíšte mi sem prosím niekto jedálniček aký by mala mať chudnúca žena.. lebo sa mi zdá že každý jedálniček ktorý som na zdravý.sk videla všetci vždy skritizovali..prosím o nejaký ukážkový príklad.

Kokorunka

Čooo? Toto? Je to 1200kcal denne, ja už viac nemôžem jesť lebo to nejde dolu! Veď sa pozri z akej váhy idem dolu, mne nestačí sa obmedziť ako niekto kto ide z váhy 70 =/ A hladná nie som, nechápem...

Dadula56

Super dieta na spomalenie metabolizmu, ktory po tomto skrteni stravy sposobi, ze telo bude priberat aj z vody. A tiez dobra cesta k ubytku svalovej hmoty. Nepridavajte sa!