La Roche Posay na zmatnujucu plet

Príspevok v téme: La Roche Posay na zmatnujucu plet
Mimikry

Ahojte, potrebujem poradit. Posledny mesiac dva sa mi zhorsila plet, (doteraz bezproblemova len sem tam s nejakou nepatrnou vyrazkou) objavuju sa mi malicke vyrazky, skor pluzgieriky. Vacsinou na cele, sem tam niekde mimo. Nie je ich vela ale stve ma to, lebo sa ich neviem zbavit. Bola som u koznej a vraj to nie je nic neobvykle, obycajne akne. Predpisala mi len Aknemycin a vybavene.
Podla jej nazoru mam zmiesany typ pleti a preto by som mala pouzivat aj kozmetiku na to urcenu. Odporucila mi La Roche Posay Effaclar odličovaciu mincelárnu vodu a Effaclar Mat hydratacny seboregulacny krem. Kedze mi vsak zdoraznovala (a aj sama na sebe to vidim)ze mam celo, nos a stred brady mastnejsieho charakteru a lica okolie brady a hornu peru suchsiu neviem ci tento krem mozem pouzivat na celu tvar alebo iny krem od la roche na tie suche casti. Nedavno som skusala Biodermu ale vobec mi nesadla, preto vas prosim o radu,ci Vase skusenosti s La Roche. Mam 29, chcela by som sa o svoju plet dobre starat ale stale neviem natrafit na nieco co by mi skutocne sadlo.

amanda23

kazda lekaren, kde sa predava La Roche poskytuje aj vzorky kremov zdarma, ja som vyskusala Ellaclar M aj K. K-acko je na uplne mastnu plet, skus vzorkou, co ti bude vyhovovat, mne tusim robil lepsie Normaderm od Vichy denny a nocny, tento Effaclar mi tiez odporucala kozna, ako kazdemu..

vbfd

ten krem si kup a vyskusaj. ked ti nebude vyhovovat na celu tvar tak si ho budes aplikovat len na tu mastnejsiu cast pokozky. alebo sa popytaj v lekarni