Nezvyčajný hendikep

Príspevok v téme: Nezvyčajný hendikep
čo_urobiť

ahojte
píšem tu lebo potrebujem rady a pomoc od vás, pretože mám jeden nezvyčajný hendykep a to je že som príliš vysoká..dlho som s tým problém nemala len ked som začala uvažovať o vzťahu a budúcnosti, našla som si priatela ktorý bol taký vysoký ako ja ale nevedela som si dať vysoké opätky len balerinky a nechal ma lebo som bola vraj pre neho vysoká...potom som sa rozhodla urobiť si pauzu a ked som znova chcela mať vzťah chlapi ma jeden za druhým odmietli kvôli mojej výške...ja modelka nechcem byť ale takto s tým nechcem ostať..má niekto nejaké skusenosti, rady alebo podobne? inak mám 177 cm..dlho som si myslela že to neni vela ale teraz prichádzam na to že je to až príliš pre chlapov :(

koniec sveta

Mas len 177cm? Byvas v krajine trpaslikov, ked si nevies najst chlapa? Poznam kocku, ktora ma asi dva metre a aspon 120kg, ma chlapa i dieta...

jennifer30

Robíš si srandu? Ja mám 176 cm, ale nikdy som s tým nemala problém. Väčšina chlapov, ktorá sa okolo mňa pohybuje je vyššia ako ja. A napríklad môj priateľ si vyslovene vždy prial vysokú ženu, aby sa nemusel zohýnať :) Tak neviem čo riešiš, skôr bude problém niekde inde, nie vo výške.

flegma

177 a vela? nerob si nazor len na zaklade jedneho zakomplexovaneho debila... poznam ovela vyssie dievciny a vsetky su zadane, niektore maju dokonca partnerov od seba nizsich a bez problemov
a kludne nos aj podpatky, hlavne je nehrbit sa :)

AdamKrt

Nic v zlom, ale iba chlap, ktory nema zdrave sebavedomie, ma problem s tym, ze by partnerka bola vyssia. Pokial partnerku milujem, tak ci je o hlavu vyssia, ci nizsia, nemoze byt problem.
Treba v tom vidiet pozitivom. Aspon je jej vela.... :)

doubledog

to nie je nezvycajny hendikep

tvoja vyska zas nie je az tak velka, najdes dost chlapov, co su od teba vyssi.

ja by som tiez nechcel zenu vyssiu, ako som ja.

blecha

ja mám kamošku a tá má asi toľko čo ty, ak nie viac ... ale vždy mala nejakého chlapa.

mám kamošku čo má 170 a tá mala zatiaľ len jedného.

takže problém nie je vo výške, skôr vo výbere :)

a ak chalanovi vadí tvoja výška, tak to nie je chalan pre teba :)