nemozem otehotniet

Ivka 1

Nikina a aj ostané radoby tehotné babenky.
Bola som nedávno na prednáške na tému:
Autoimunitné ochorenia.Ťažkosti s otehotnením patria tiež k autoimunitným
ochoreniam,ktoré postihuje čoraz viac a viac mladých žien.Existuje spôsob v prírodnej liečbe. Zlikvidujú sa baktérie,posíli sa imunita a potom sa pracuje na otehotnení.Máme takto v rámci
Slovenska už narodených viac ako 200 bábätiek. Veľmi rada Vám poradím,skontaktujem s gynekológom,ktorý
sa tým zaoberá už viac rokov.Kľudne mi napíšte na mailovú adresu.

nikina

ahojte vsetky, ktorym sa nedari otehotniet. Po roku snazenia s manzelom o babatko, som sa rozhodla podstupit kompletne vysetrenia u gynekologa(na preventivne prehliadky som chodila pravidelne). Robil mi vysetrenia ohladom funkcnosti zenskych organov a vsetko je v uplnom poriadku(pohyblivost spermii vo vagine, dozrievanie vajicka, cinnost zlteho telieska), bol uplne nadseny, ako to vsetko funguje. Potom mi robil hormonalne testy a tie boli tiez v poriadku, no a nakoniec mi robil vytery, bral mi vzorky z krcka maternice a ine vzorky. No a tieto vysledky nie su v poriadku a to moze byt dovodom, preco som este nezostala tehotna. Nasiel tam kopu mikrobov a bacilov, snad vsetko okrem chlamydii. Dost som bola sokovana, lebo sa citim uplne v poriadku. pytala som sa, z coho to moze byt, nakolko mam len jedneho sexualneho partnera(samozrejme ze aj manzel), zdravo sa stravujeme, hygiena je dodrziavana a pod. Povedal, ze mam zrejme oslabenu imunitu a potom sa tie bakterie zacinaju na seba nabalovat a nabalovat a nabalovat. Manzel ide buduci tyzden k urologovi na vysetrenia(citi sa uplne v pohode), uvidime ake bude mat vysledky on. Mne moj lekar dal aj vaginalne lieky aj antibiotika. Ale liecba bude postupna, lebo mam viac druhov bakterii a musi sa to liecit postupne. Takze to vidim na par mesiacov. Takze vsetky babenky, dajte si vsetko do poriadku, aby potom babatko nemalo nejake zdravotne problemy. Cakanie sa predsa oplati:o)

krista23

Ahojte! Môzete mi poradit ze kto je to dr. Herman a dr. Hredzak odkial su?
Ja som uz 2 bola na icsi a nepodarilo sa, teraz v decembri by som mala ist treti krat do Iscaru

ahoj

viem,že to bude znieť hlúpo,no skús na to nemyslieť keď sa budeš so svojím mužom milovať.viem,že je to ťažké,no moji známy to tiež veľmi úpenlivo chceli a nič a keď to najmenej čakali tak sa pošťastilo.nestrácajte vieru :) skúste aj zmenu polohy a vyšetrenie či ste v poriadku

pink bubble

Ahoj,
v prvom rade ti radim precitat si knihu : diagnostika karmy 2 od S.N.Lazareva.
Je to liecitel,ktory sa zaobera problemami ludi /aj nemoznost otehotnenia / v suvislosti zatazenia,pristupu k zivotu.
Nieco v zmysle ze ak sa privelmi snazis nemoze to vyjst,v zivote sa neda zameriavat sa skalopevne na urcite veci,privadza to do zivota opak,cize prehru...
Viem,ze prave tato kniha ti pomoze,pochopit samu seba ,zivot ako taky a aj to,ze pokial pozeras na svojho partnera ako na svoju doplnujucu cast,tazko dosiahnut harmoniu vo svojom zivote...

kiki

Pre Beju.Ahoj dnes som mala mat prenos embryi lenze mam tazky OHSS cize nic z toho nebolo.Som sklamana lebo vraj mam velmi kvalitne embrya.Mala som 20 vajicok z coho sa mi 8 oplodnili.Takze sa vsetko mrazilo a doholi sme sa s DR ze o dva mesiace skusim znova.Dufam,ze budem mat viac stastia.DR hovoril,ze nema vyznam teraz riskovat.Maj sa pekne a daj vediet co mas nove.

Lenka1

Ahojte, k Dr. Hredzákovi - bola som u neho na vyšetreniach pred rokom. S pristupom som bola veľmi sklamaná - bol neosobný a pripadal mi ironický. Po vyšetreniach nám s manželom nepovedal vôbec nič o našom stave, len to, že musíme ísť na umelé oplodnenie. Rok mi trvalo, kým som sa rozhodla dať šancu inému Dr. Vybrala som si Dr. Hermana v centre na Štefánikovej v KE. Veľmi ma prekvapil. Príjemné prostredie, usmievaví ľudia a hlavne ľudský prístup. A hlavne som sa dozvedela všetko o mojom zdravotnom stave. Pán doktor znie v telefóne dosť nepríjemne, ale osobné stretnutie je o niečom inom. Nemôžem Vás nútiť a ani prehovárať - je to na Vás. Ja som však veľmi rada, že som jeho pacientkou. Mám skúsenosti skoro zo všetkými vyšetreniami a postupmi u neho - rada poradím.