Fajcenie

Príspevok v téme: Fajcenie
brano1123

caute, zvykol som fajcit, tak krabicku za tri dni, niekedy menej.. cca 6 rokov s prestavkami, teraz som vyse 10 dni nefajcil, z dovodu ze nemam chut a ked som si chcel ´nasilu´zapalit davilo ma, na jednej strane som rad, dufam ze mi ten odpor vydrzi, ale cim by to mohlo byt ? myslim ze uz aj mam aky taky navik na nikotin ale je mi bez cigariet lepsie, len je mi to divne, dakujem za nazory

TinaM

Co by som dala za to, aby mi to prestalo chutit! Bez vycitiek ti zavidim a drzim ti palce, aby ti to vydrzalo. Tes sa z toho :)

lea128

Ja poznam vela ludi, ktori fajcia len zo zvyku, ale navyk na nikotin ani nemaju. Len si vsugerovali, ze ich to ukludni, zapalia si, pritom sa rozpravaju, telefonuju, soferuju...a vyfajcia ledva stvrtinu cigarety.A tak moj znamy prestal fajcit, lebo si uvedomil, ako vlastne zbytocne fajci... Mna hlavne zaujima aka tam je zavislost na nikotine, ked tehotna zena, ktora fajcit pocas tehotenstva nemoze, prestane fajcit a nema nejake strasne abstaky...Urcite nejaka ta zavislost na nikotine je, ale skor 70% je v psychike zrejme...

mellisa

Tak sladké upokojuje, je to lepšie ako fajčenie, ale nezabudni umývať zubky :D a doplňať pohyb, aby si nezobeznil :D

brano1123

som sa pomylil v rychlosti, hlavne ze opravujem vzdy ludi ked maju chyby =D, tak nejdem teda rozmyslat a budem rad, aj ked ma to svoje nevyhody, jem 2x tolko co predtym, hlavne sladke

mellisa

Buď rád, že ti už nechutia, asi si tvoje telo uvedomilo, že je to nezdravé :D
Koľkí by chceli prestať a nemajú vôľu. Ty to máš o to ľahšie, že nemáš chuť. To je pre teba veľké plus. A nasilu si určite nezapaľuj, prečo sa do toho nutiš? Nieje to skvelé, že ti už nechutia?

A taká poznámočka, návyk je s tvrdým :D