Matka a priatel na nože

Príspevok v téme: Matka a priatel na nože
akodalej?

môj problém je že moja mama a môj priatel sa nenávidia navzájom, čo je najhoršie že ja zato trpím najviac..moja mama mi s ním zakázala stretávať sa, ale ja ho milujem..na druhej strane ani on nie je typ ktorý by sa postavil pred moju mamu a povedal jej že nie som mu lahostajná..neviem čo mám urobiť, on sa bojí od mojej mamy, preto ma už chce nechať a moja mama ma chce chrániť pred ním za každú cenu..ja sa už zbláznim, naozaj neviem ako dalej, niekedy už uvažujem nad skoncovaním svojho života, len aby sa to celé skončilo

Leela333

A akože čo to vyrieši, keď skoncuješ so životom? Mne je už fakt do smiechu pri takýchto príspevkoch, čo by si robila pri iných problémoch v živote čo prídu - škoda pomyslieť.

Ak ťa chce pre to nechať a nie je schopný sa s tvojou mamou porozprávať, tak mu na tebe veľmi nezáleží a bude ti lepšie bez neho. Môže to znieť ako klišé, ale je v tom kus pravdy.

lea128

A aky ma tvoja mama dovod, ze ho nema rada? AKo dlho ste spolu? Preco si vlastne zakazuje s nim chodit?? Vztahy v rodine je pre buducnost vasho vztahu velmi dolezita vec. Ja by som sa o tom s tvojou mamou vazne porozpravala, ked to ma nejaky padny dovod, triezvo zvaz, ci nema aj mama nahodou pravdu...