Opuch tváre

Príspevok v téme: Opuch tváre
micimici

asi pred dvoma týždňami mi výraznejšie opuchla tvár, najmä líca. Mala som aj zväčšené uzliny pri ušiach (alebo slinnú žľazu?), nič ma však nebolelo. Napriek tomu, že sa to zlepšilo, stále mám mierne opuchnuté líca. Mám pocit, akoby mi opuch stiekol úplne dolu, pretože teraz je pod lícami, pri sánkovej kosti. Je to normálne, že tak dlho trvá, lež odpuchne tvár, resp. líca? Cítim sa strašne, vyzerám ešte horšie :( Tie uzliny pri ušiach sú už normálne. Ďakujem za odpoveď

Krolewna

Chodte k lekarovi np.Košice ,Prešov,Bratislava.Ale hlavne vyhladajte odbornu pomoc.Na opuchy je dobre aj obklady z chladnou vodou .Ale zase aby ste to nepdchladila.Skore uzdravenie prajem

cicula

Ja mám také isté problémy a tvár mám opuchnutú už 6 týždňou. Bola som u lekárky a ona povedala, že to nič nie je.Vraj, ako to prišlo, tak to aj odíde. Zobrala mi krv a vraj výsledky sú v poriadku, len mám mierne odlišné hodnoty ľadvín a štítnej žľazy a to bolo všetko. Ja stále sa trápim s týmto problémom. Prosím, poraďte!

micimici

Lulu, ďakujem za odpoveď, skúšať žuvať žuvačku. Síce je to už ďaleko lepšie, ale aj tak na jednej strane vidím, že mám to líce opuchnuté, akoby už až na sánke a aj pod sánkou je opuch. Preto si myslím, že je to slinná žľaza. Ale zápal to nebude, nič ma nebolí. Len to hrozne vyzerá :(

Lulu2011

ked si myslis, ze su to slinne zlazy, tak skus citron, ale asi k dr.

ja mam tiez problem s opuchmi na tvari, maal som sa hodkina, bola na rtg nenasli nic, ale chcem si este vysetrenie zopakovat u ineho dr. ci netlaci nieco na zilu :( trochu pomaha dieta...nejest lepok, ono to moze byt kadeco, sama neviem

micimici

nikto nevie poradiť aspoň ako urýchliť odpuchnutie? Myslím, že to má súvislosť so slinnými žľazami, pretože som si všimla, že aj podjazyková je nejaká zväčšená (vidno to zvonku, teda zospodu brady). Čo na to pomáha?