Nekonecny boj s ciernymi bodkami

Marrrr

Ahojte, súhlasím s vami..tá maska je malý zázrak :)
Veľa som čítala o tom že keď už raz máme čierne bodky tak sa ich je ťažko zbaviť. Po používaní tejto masky už nemám žiadne takže chválim. :)

lochness

pripajam sa, ta maska je super, mne sa osvedcilo kombo horuca sprcha, potom Neem maska a hned potom cistiace nalepky od Essence :)

ka3na

tak som ju teda vyskusala a veeeeeeeeeeeelmi chvalim fakt tie bodky su o dost zredukovane :) plet vyzera pri pohlade zblizka ovela lepsie :)

ka3na

dnes som si tu masku kupila aj ja kvoli mnohym odporucaniam z roznych for, ale este som ju nevyskusala :D ked vyskusam dam vediet, ale neviem ci vidiet vysledok hned po prvom pouziti :D

faidra

tiez neviem, aky je peeling, kvoli citlivej pleti peelingy nepouzivam :) na stranke mojahimalaya.sk maju masku za 3,59, v DM to bude podobne :)

Taanniiaa

Ahojte, dakujem za Vase rady :-)... mozem sa opytat na cenu tej masky, a ci nemate skusenosti aj s peelingom z tej istej rady?:)

jennifer30

Ahoj, na tie bodky je dobrá tá maska Od Himalaya, čo spomínala faidra, ja ju tiež mám :) Okrem toho mám ešte takýto nástroj na mechanické čistenie pórov - Tweezerman No Slip Skin Care Tool, ten je super :) www.tweezerman.com
Ale nič ťa asi nezbaví bodiek natrvalo, to musíš stále pravidelne čistiť.

faidra

ahoj, ja s nimi mam tiez problem, neviem ci existuje nieco co pomoze na 100%, ale dost dobre vysledky ma Neem Maska od Himalaya Herbals (maju v DM), po pouziti je bodiek viditelne menej a pory su stiahnute, akurat dost vysusuje plet, tak ju davam len na nos a hned po pouziti poriadne nakremujem :) zatial som velmi spokojna :)