Ono to veľmi bolí. Mám na nho zabudnúť?

Príspevok v téme: Ono to veľmi bolí. Mám na nho zabudnúť?
bolest1111

ahojte tak kde mám začať myslela som si že mám toho najužasnejšieho priateľa, ktorého nesmierne milujem, už som si sním predstavovala rodinu spoločné bývanie všetko. Boli sme spolu 6 rokov. a ani raz sme sa nejak nepohádali nikdy vživote mi nepovedal škaredé slovičko všetko pre mna robil aj ja pre neho. až na včerajšok ..... ja som to nemohla pochopiť... sa mi priznal že má problém. veľký problém. že všetky peniaze prehral na stavkovanie , dokonca aj rodičové.. a to ma uplne dorazilo...!!!! je to veľa... a uplne som ani nevedela že sa dostal do nejakej závislosti. a tak som sa sním rozišla... a neviem či sa to dá nejak prehltnúť, a nie je to až taký dôvod zahodiť 6 ročný vsťah alebo sa po čase mám k nemu vrátiť lebo mna to veľmi bolí a nesmierne ho milujem, alebo mám radšej na nho zabudnúť. :( :( :( poprosím o váš názor neviem čo mám robiť

Leela333

Je to ťažké. Na jednej strane ste partneri, mala by si sa mu snažiť pomôcť, veď o tom vzťah je - stáť pri sebe a môcť sa na toho druhého spoľahnúť. Na druhej strane ak je človek závislý a nemá záujem s tým nič robiť, len by si s ním zbytočne zabíjala čas, lebo taký človek sa nezmení.

Myslím, že by si sa mohla pokúsiť s ním o tom porozprávať. Má záujem s tým prestať? Si ochotná mu pomôcť sa z toho dostať? Ešte raz sa s ním porozprávaj o všetkom, ak ho tak veľmi miluješ, predpokladám, že ti na ňom aj záleží a chceš mu pomôcť. Ale rozhodnutie je na tebe.

jan11

Mozno to len on tak nazval, ale spravne sa to vola hracie automaty, tam to mozne je. Vcera davali jedneho v telke, ktory vykradol banku a prehral na automatoch 50000. Majitelia takeho automatu sa mozu rovno zbudovat.

jan11

Predpokladam, ze prehral dost velku sumicku a preto zaroven predpokladam, ze to so stavkovanim nema nic spolocne, lebo jeden tip stoji myslim 50 centov. Podla mna tie peniaze minul nejako inak.