Zasklby svalov po tele

Príspevok v téme: Zasklby svalov po tele
micha77

Pekny den.. som zena 30r.. uz asi treti tyzden pocitujem zasklby svalov na celom tele... raz je to na ruke hore,raz lytko,stehno,brucho..atd...take stresujuce cukanie . Uz druhy tyzden beriem magnezium a nic neprestava... nemam to neprestajne v priebehu 24 hodin ,ale pocas dna aj noci to citim ,tak s prestavkami. Inak som dost nervozna,vybusny typ... Neviete poradit nejaky typ?? Dakujem...

micha77

no skusim, mozno sa potrebujem ponatahovat a mozno sa aj ukludnim .. aj ty si mala tie zasklby?? ak sa smiem spytat'? :-)

panika

no k tym tikom na tvari -je to neprijemne, lebo clovek to nevie ovladnut a nie vzdy to pride vo vhodnej chvili. Psychiatricka mi vysvetlila - ze taketo tiky su vlastne nas ,,priatel". Su ako ventil na kuchte. Ked uz telo nevie inak, vypusti to takto....

micha77

no mne sa to sem-tam aj na oku objavi ten tik, raz na hornom a raz na donom viecku,ale to je len taka sekunda... tak sa to zase opakuje,ale na dalsich castiach tela ,myslim zasklby... dost ma to znervoznuje... moj manzel vravi,ze to je psychika ,som dost vnutorne nervozna a ani sama neviem preco,nedokazem to zastavit... Antidepresiva nechcem brat , skusam vselijake homeopatikum na stres a nervy,ale zatial nic...

samy

pocuj mne radili vsetko mozne tiez ja som to mala na oku a nic mi nepomohlo ani magnezium ani ine vytaminy a prestava to teraz troska po 2 a pol mesiaci ale nic mi na to nepomohlo a vselijake vitaminy beriem takze je to asi zo stresu

ethel

a berieš len čisté magnézko?Skús si kúpiť magne B6,tam je aj B vitamín a ten upokojuje,prípadne B.komplex....