Antibiotika a pankreas

RNG

Zapal pankreasu je casto spojeny s nedostatkom zaludocnych kyselin, kde sa mikroby na jedle neznicia kyselinami v zaludku, ale dostanu do dvanastornika a pankreasu a criev. Moze to byt aj dosledok viralneho utoku.
Takze odporucam adresovat aj doplnok kyselin, aj enzymy, aj mikrovlakniny a obcas si nasadit kvalitne probiotika.

Sylimarin pomaha regenerovat nielen pecen, ale aj pankreas, takze ho odporucam brat .Moze pomoct aj aloe vera, aj triphala aj mnohe adaptogeny, najma astragalus,pripadne cordyceps.
A kazdemu dnes radim si zvysovat si preventivne viralnu imunitu, pozri na Google.sk uvedenim rng herpes.

Katka009

A este taka otazocka, vidim ze sa celkom vyznate v problematike.
Kedze sa liecim na pankreas (a v uvode som dost zanedbavala liecbu, lebo som myslela, ze to prejde), tak som schudla z 52 na 45kg. A aj ked teraz uz polroka drzim odporucanu dietnu stravu, stravujem sa 5x denne, aj tak sa mi nedari pribrat.
Nemate aj na toto nejake rady?

RNG

Na zapal priedusiek je dobre brat NAC, GSE a oreganovy olej, potom sa nemusis bat skodlivych postrannych ucinkov, kedze toto su vsetko potravinove doplnky bez skodlivych postrannych ucinkov a daju sa kludne kombinovat s enzymami, tj aj Kreonom, hoci osobne by som pouzival prirodny pancreatine a nie farmaciou dobabrany pancreatine=kreon.
Naviac je to aj ucinnejsia kombinacia,najma ked si kvapkas roztok GSE aj do nosa, nielen ho beries ustne.
Viac na tu temu najdes cez google.sk pod rng infekcia
Clindamycin nezabrani a dokonca nepriamo potlaceni probiotik podpori rozne atb vzdorujuce infekcie, ako nocosomialne/nemocnicne ako VRE, MRSA, clostridium difficile, a ine, tiez samozrejme candidy a plesne.
Uvedene potravinove doplnky, antimikrobioalne taketo bocne skodlive ucinky nemaju, pretoze su ovela sirsie spektralne, ucinkuju aj na mnohe atb vzdorujuce infekcie , vcitane candidy a plesni, pricom neznicia nasu probioticku floru, tj neznicia az 70% protilatok, ktore nam probiotika produkuju co podstatne znizi imunitu.