Ovsene vlocky

Skinnyx

Ja si vždy roztlačim banan v miske nasypem si 5 lyžičiek vločiek, do toho sušene hrozienka, granko a zalejem len troškou mlieka .. je to fakt super a ma to celkom vysoké vyživove hodnoty čo ja potrebujem..

willzahra

Vlocky umyjem, zalejem horucou vodou pridam pokrajany banan, susene hrozienka a sezamove semienka - zdrave tuky ( mozu byt orechy len ja som na vacsinu alergicky), skoricu, pripadne hnedy cukor pomenej.. Mlieko nepridavam pretoze mlieko ktore dostat v obchodoch je nezdrave.. ked taak zincicu ale to by asi nechutilo dobre.. niekedy to nezalievam horucou vodou aby nevznikla kasa, otec tvrdi ze to precistuje creva :D

ele

ja si ich tiez radsej uvarim vo vode, presne kvoli tym mysacim sekretom a neverili by ste kolko toho je na maku, takze bud dobre preplachnut vodou, alebo uvarit, najlepsie oboje ;) No a potom bud zalejem ovocnym jogurtom, alebo len pridam cerstve ovocie a med, mnam.

Evica

Neviem či robím dobre, ale práve preto, že vločky nie sú zrovna čisté, oplachujem si ich pred jedením na sitku vodou, vytlačím z nich vodu, dám do hrnčeka, zalejem studeným mliekom, nechám trochu postáť, aby " nabobtnali", potom si ich ohrejem a už nič nepridávam. Všetky prísady, ktoré ste tu spomínali sú síce výživné, ale dosť kalorické a to ja zrovna nepotrebujem.

simka111

Ja jem na raňajky:
večer si dam do hrnca jemne ovsene vločky, sušené ovseneé mlieko a zalejem vodou.
Rano si to zohrejem, trocha povarim aby stuhlo na kašu, dam na tanier, pridam ľanové semienka,škoricu,banan a nakoniec med...je to vynikajúce, každý večer sa teším na raňajky :)

zuzu 77

Nikdy mi nechutili vločky, až kým som si nenamiešala napr.takúto zmes.
Rôzne druhy vločiek+ mandle+ tekvicove semienka+ goji+ lúpané pistácie kokos+škorica+ hrozienka+ pohánkové mlieko alebo iné zdravé mlieko, keďže som sa chcela po dlhých rokoch vzdať kravského mlieka kôli problémom.Toto všetko zalejem horúcou vodou a môžem povedať, že toto a podobné veci mi zje konečne aj moja dcera, ktorá mi nechcela kedysi o tomto ani počuť.Je to neskutočne chutné na raňajky a konečne si raňajky vychutnám ako sa patrí a hlavne mám aj super pocit, že som takto naštartovala deň. Alebo ďalšia dobrá vec-celozrný rožok + obyčajné maslo+ rucola+ červená paprika a posypať rožok sézamom.Veľmi chutné. Človek , keď nevyskúša, tak nevie .

vierka86

jedavam spaldove a pohankove vlocky s kukuricnym sladom, sezamovym olejom,mandle, hrozienka zaliate horucou vodou v treningovy den, inak nie nakolko obsahuju vela sacharidov, aj ked je pravda ze obcas zhresim marketingovymi cokoladovymi vlockami alebo ovsenou kasou ;)

Sisi135

hillary: s tými raňajkovými cereáliami a podobnými somarinami s tým súhlasím, sú to len zbytočné rýchle cukry, ale čisté ovsené vločky v primeranom množstve na raňajky sú super voľba. Ja ich raňajkujem už veeeľmi dlho každý deň a napriek tomu som poriadne schudla

hillary

zena.atlas.sk akurat som si precitala tento clanok. prva vtedy v poslednom odstavci ma zarazila, ze na ranajky su chybou aj ovsene vlocky, tak ja uz fakt neviem ci ich jest ci nejest , ja ich ranajkujem kazdy den