Čo bolo skôr - sliepka alebo vajce?

lost

0vecka

a ako to ze za 2000 rokov sa clovek nezmenil? kde je evolucia teraz? ci hrbenie sa za pc mozeme volat evoluciu? :D

goriliazena

a inac preco vsade pchate vieru? musite verit vo veci? ja neverim v nic ale myslim si a mam nazory.

darwinizmus je bulšit, ale nezazlievajme mu to, do 15. storocia bolo faktom ze stred kozmu je Zem, takze nechajme darwinovcom este zopar storoci

lost

Aky je roziel medzi stastim a osudom ?
To ze vyhram loteriu neznamena ze viem hrat loteriu :D to je bud stastie, alebo osud.
Ale rozdiel v tom nejak nevidim :)
mozno len to, ze ak by som nehral, tka by som nevyhral, ale co ak by som nasiel vyheerny tiket na ulici alebo v kosi ? stale to moze byt len 'stastie' niekto to vola osud a niekto nahoda a niekto zhoda okolnosti..
tomu sa pohla mna hovori synonymum :D

lost

Veríte vedeckým teóriám?

vedecka teoria vznikne tak, ze niekto ide na toaletu a cestou mu napadne teoria :) tu potom odprezentuje inym vedcom a ak sa to komunite paci, tak ju zoberu, ak sa im to nepaci, tak ju zavrhnu, bez ohladu na to, ze ju nedokazu vyvratit..
cize by som ich nazval skor inspiraciou ako teoriou :)
avsak vedecke rovnice alá e=mc2 tomu verim :) ale je otazne, ci to plati v inych koncinach vesmiru, i ked to su prave tie teorie (inspiracia) popisane v prvom odstavci :)))

lost

Darinizmus je fantasmagorina, lebo ak by skutocne fungoval, tak by si delfin pouzival podmorke auto..
Pravdepodobnost aby sa LEN Z CLOVEKA (alebo byvalej opice?) vyvinul inteligentny druh je nulova..

Veríte v iné svety?
len BLAZON si moze mysliet, ze pri pocte planet miliard miliard miliard mozeme byt sami vo vesmire ;)

Veríte v to, že sme len imigranti z inej galaxie?

CISTO TEORETICKY, sondu co sme poslali na Mars mohla preniest bakterie :) mozon sme aj my zo sondy? :D

Veríte na duchov a posmrtný život?

jasne, preco nie..

Veríte v osud?

definuj osud :)