Nenávidím sa za to ako jem!

Príspevok v téme: Nenávidím sa za to ako jem!
Kokorunka

Cez Vianoce som pribrala, mám teraz 52 kg a pri mojej mini výške 158cm vyzerám hrozne! Mám stepper, 2 týždne cvičím, ale nevidím výsledky. Vždy keď sa snažím jesť menej, je to hrozné, kamoška mi odporučila zjesť max 1200kcal ale mne vždy na ten 4-5 deň ide príšerná chuť na sladké a tak zjem aj 2000kcal v ten deň tak potom dva dni jem veľa a zasa 4 dni málo a nič, už som zo seba zúfalá!!! :((

Meretseger

Na 158 cm je 52 kg TROŠKU moc, súhlasím. Neviem, ako máš tuk rozložený, ale ja mám 160 cm a 52 kg sa mi už vrazilo najmä do brucha a tváre, nanešťastie. No a teraz mám 55 kg a som z toho hotová:) A ako ješ, je zle, to si uvedomuješ. Bude to chcieť hafo vôle, ale naozaj sa snaž o tých cca 5 menších porcií denne a pri pohybe netlač na pílu, lebo budeš o chvíľu znechutená. Namiesto výťahu používaj schody (raz a navždy) a ak ťa nebaví stepper, skús švihadlo, plus s k tomu pusti hudbu a skáč povedzme do rytmu. 20 minút predpoludním a 15 popoludní bude fajn (ale nie hneď, bo budeš mať na druhý deň desnú svalovicu). Avšak s tým sladkým ti neporadím, i ja som od neho stále viac-menej závislá, hoci som diabetička. Riešila som to podpísaním zmluvy s psychologičkou. Tak to skús niekomu záväzne sľúbiť, že sa ich vzdáš:)

Lulita

zavisi od cloveka, jeho stavby tela, uprimne ja som sa lepsie citila pri BMI 18 - 174 cm-54 kg, ako teraz, ked mam cez 60 kg, vyzerala som pekne, stihlo, kazdy mi obdivoval postavu, citila som sa lahko, zdravo, mala som aj boky, aj zadok, vsetko ako ma byt, len ziadne hnusne faldy, ozaj sa skatulkovat neda

Lulita

si nizka, takze 48 kg mozes mat, musis jest aspon 4 x denne mensie porcie, alebo prejdi na delenus travu, ziadne pecivo, ale neboj tucna urcite nie si :)

Kokorunka

To je blbosť! Mám tlsté stehná a zadok, vôbec to nie je na hranici, na hranici je BMI 18.6! Ja chcem aspoň 48kg ale nejde to:(

Agnes999

No pri svojom BMI 20,8 co je na hranici podvyzivy vyzeras urcite naozaj hrozne. Si chora na mozog, daj sa liecit! Treba sa vyhladovat na 20 kg, vtedy budes sexi kocka a vsetci chlapi z teba padnu na zadok!

uf-uf

raz za tri dni je normalne, pretoze sa potrava postupne posuva a spracuva. prehanadlo je najvacsia blbost, lebo ta zavodni, takze vysledok schudnutia mozes cakat taky, ze ziadny. pridaj k stepperu nejake prechadzky este.

Kokorunka

A ešte mám problém, na veľkú idem aj raz za 3 dni, aj to keď si dám preháňadlo, proste nechodím na veľkú ako väčšina iných ľudí raz - dva razy denne, ja idem raz za 3 - 4 dni :(