Je toto tehotenstvo?

Príspevok v téme: Je toto tehotenstvo?
e321123

Dnes som si robila tehotensky test a bol pozitivny. Posledny tyzden byvam vystresovana naladova vsetko a vsetci mi vadia. co sa tyka fyzickych zmien mavam caste nevolnosti zlte vytoky ktore sa u mna neobjavovali a chute sa moc nemenili. Mozno iba viacsia chut na maso. No a menstruacia mi sice prisla ale bola velmi tmava a kratka..
Takze mam cakat tehotenstvo alebo to moze byt len psychika? Podla vypoctu by to mal byt 3. Tyzden
Dakujem za odpovede...

e321123

porisko - a keby tak ty čítaš poriadne, všimol by si si že hovorím o tom že či psychika mohla vyvolať nevolnosti a pod

tak prosím ťa nerob unáhlené zavery ;)

Lulu2011

teraz citam, ze si krvacala...tak to si snad povedala dr.??? ja som krvala pri prvom tehu a bol to potrat, tmava krv

Lulu2011

to je v pohode, inak cudne, ze mas vacsiu chut na maso, v prvých týždnoch praveze zenam maso nechuti a smrdi, priroda sa tak brani voci pripadnej nakaze, zenam chutia len lahke veci menej zivocisne, ja som stale chodila curat, vkuse som sa odvodnovala, nechutilo mi jest, ale nezvracala som ani nic podobne, horsie to bolo okolo 8-9 mesiaca ked prisli rozne problemy spojene s tehotenstvom, zaciatok je nic, tak nech ti to zbehne

porisko

Mimulus, ja som nepisala o PRIZNAKOCH, ja som pisala o POZITIVNOM TESTE. Kapisto?
Alebo mi vysvetlis mechanizmus, ktorym dokaze psychika sfarbit druhu ciarku v teste? Na to som velmi zvedava :-DDDD

Mimulus

porisko - psychika a vsugerovanie si nejakého stavu môže naozaj vyvolať príznaky totožné s týmto stavom. Nie som lekár ale toto naozaj existuje.

e321123- ak si mala test pozitívny tak..Ti ostáva jediné navštíviť gynekológa. Gratulujem :))))