Da sa znovu zalubit?

Príspevok v téme: Da sa znovu zalubit?
trollface

ahojte...takmer pred 2 tyzdnami sa so mnou rozisla priatelka po roku aj cca 2 mesiacocch...vysvetlila to tym ze ma uz nelubi a nebavi ju to uz, rozisli sme sa uz predtym parkrat ale vzdy sme sa dali na druhy den dokopy...po par dnoch od rozchodu som zacal patrat po pravde, lebo urcite to nebolo vsetko co mi povedala...nakoniec som zistil ze uz nejaky mesiac bola zalubena do ineho, s ktorym bola raz vonku ten jej vsak city neopatoval ale ona si stale namyslala...tak mi to napisal on, ked som sa len tak zo zvedavosti vypytoval..nakoniec sa aj na neho vykaslala...zhruba pred tyzdnom som si snou zacal znova pisat, normalne ako kamarati...ked som jej navrhol ci by nesla von, tak odpovedala, ze nepojde, lebo ju zas budem prosikat o sancu...lenze ja len chcem s nou normalne pokecat, zapalit si ako kamarat...ak by to slo a stretavali by sme sa castejsie, tak by som jej chcel casom naznacit, ci nema zaujem o navrat...myslite si, ze by sa dalo vratit do vztahu, ked uz jeden predtym prestal lubit? alebo tak sa spytam da sa znova zalubit do osoby s ktorou ste uz predtym chodili ale vas vztah stroskotal?

Leela333

Nechaj ju tak prosím ťa, jasne ti dala najavo, že ďalšiu šancu nedostaneš a to aj napriek tomu, že s tým druhým nie je, čiže on nebol pravým dôvodom vášho rozchodu. Nechceš s ňou "len pokecať", lebo ďalej píšeš, že by si jej chcel časom naznačiť, či nemá záujem to skúsiť znova. Robí dobre, že ti nedáva falošné nádeje, rovná s tebou na rovinu tak to pochop a pohni sa ďalej. Určite je to ťažké, ale týmto si to budeš len sťažovať, prepáč.