Make-up

Príspevok v téme: Make-up
Sabie

Ahoj. Potrebovala by som pomôcť. Mám už dlhší čas problém s pleťou. Mám veľké póry a vyrážky. Keď si nanesiem na pleť make-up tak to zakryje leže po 2-3 hodinách mám ten make-up vsiaknutý do pleti , ostávajú mi tam nepekné drolky( neviem ako to nazvať také šupinky podobne ako keď nanesiete puder)pleť je mastná v oblasti nosa a líc. Neviem čo mám robiť doma mám asi 6 make-upov ale žiadny nepomáha. Používam aj bázu (primer) pod make-up ale nič. Poradte mi niečo na to aby mi ten make-up nerobil taký "efekt" na tvári.
ďakujem.

orchidejka

michaela.benova86@gmail.com
dakujem velmi pekne, s tymi kruhmi pod ocami si ma potesila, vies ake ja riadne mam? Uz mi spoluziacka odporucila pit na to urologicky caj ze sa niekde docitala, zeby to mohlo mierne pomoct :D
a aky podklad pod ten makeup pouzivas ty? No ja mam rozne kremiky cez niveu, dolivu, biodermu, ale este som nenasla ktory mi tak najlepsie sadne. Z dolivy to nebolo nic moc, az prilis mastny, nivea taky neutral a bioderma asi najlepsia. Inak neexistuje nejaka oficialna stranka tych makeupov, ze kde by som mohla napisat a ze by mi poslali nejake tie vzorky? Ci mam skusit konkretne aj tu co si mi ty napisala alebo to nema vobec vyznam?

karkulkaa

skryje celkom dobre asi najlepšie zo všetkých make upov...dokonca pekne zakryje aj tmavé kruhy pod očami....záleží aký podklad používaš pod tento make up....ale 8-10 hodín vydrží bez lesknutia...teda aspoň mne...a póry neupcháva....ja sa skúsim spýtať a dám ti vedieť...ak tak mi pošli mail a sa ti ozvem na mail,aby sme tu zakladateľke neničili tému ;)

orchidejka

och keby sa ti to podarilo, vies aka by som ti bola vdacna? Potom keby nahodou, tak posli mail alebo nieco podobne aby som sa s tebou mohla vyrovnat :) a co sa tyka este toho makeupu - pisala si ze kryje dobre, je skor hustejsi? A pory co - neupchava ich az prilis? Alebo neleskne sa clovek hned po nom, kolko asi vydrzi? Dakujem za info

karkulkaa

orchidejka....v pohode, nemám s tým najmenší problém...viem koľko som sa nahľadala pokiaľ som našla tento....predtým som používala Loreal true match len ten nebol veľmi hustý takže menej zakrýval

TinaM

Ja sice nemam problematicku plet, ale viem, ze Vichy ma zmatnujuci krem Normaderm pro mat, alebo nieco take. Ale kazdopadne so zmatnujucimi kremami opatrne, davaj si ich len tam, kde mas problemy s premastenou pletou, lebo samozrejme vysusaju. Potom by som mozno na tvojom mieste zvolila pudrovy make up, ktory si das do kabelky a ked sa zacnes lesknut, tak to prepudruj. A neviem, ci to este existuje, ale mala som od Mary Kay take odmastujuce papieriky. Mozno to znie smiesne, ale fakt to funguje. Ked som sa leskla napr na cele alebo brade, tak som si ho tam len pritlacila a on to vsiakol, bolo to super.

orchidejka

waaau to by si bola ochotna urobit? Ty si zlata :)
a druhy najlepsi makeup po tomto ktory by si odporucila? Ci si verna len tomuto a spokojna s nim?

karkulkaa

viem,že loreal true match má podobné odtiene...tak isto som kupovala aj ja,ze som si prirovnala loreal...len bohuzial si uz nepamatam, aký som to vtedy mala odtieň...ak chceš,tak ja sa môžem skúsiť spýtať tu v obchodoch či nemajú vzorky a potom by som ti ich poslala a uvidela,či budeš spokojná

orchidejka

skoda no ze sa nedaju niekde vyskusat...ja by som ked tak rozmyslala nadtym hned nalavo od tvojho (sand) a mozno aj ten vedla beige