Nechce svadbu?

Príspevok v téme: Nechce svadbu?
slečna///

Cauko. S partnerom sme spolu 3 roky, teraz vo štvrtok sme sa zasnúbili hned na moje narodeniny, doniesol mi krásnu kyticu ruží a prsteň, svadbu plánujeme v lete 2014. S buducou svokrou a maminou pomaličky pozeráme svadobné šaty, dohadujeme sa o svad. dekorácii a pod. Aj keď sa s priateľom a rodinou o tom veľa rozprávame, mám taký pocit, že on sa bojí, a veľmi to nechce. Napríklad dnes som mu ukazovala svadobné šaty, či sa mu páčia, on len prikyvol. Alebo hocikedy keď príde téma svadba, tak bude rozprávať ale akokeby sa mu nechcelo. Onedlho bude treba zaobstarať salu na hostinu, lebo sa dosť dlho aj čaká, rok niekedy dva. On že máme kopec času, ale ja si to nemyslím. Mám strach, že príde deň a on mi povie, že to nechce. Veľmi sa bojím, správa sa akokeby mi chcel povedať, že sa nechce ženiť. A keď sa ho spýtam, prečo je nervozny keď sa rozprávame o svadbe tak povie, že preháňam, že sa mi to zdá. Ja viem, čo všetko svadba obnáša, tiež mam už teraz z toho stres, ale napriek tomu som šťastná... Či to ženy berú inak ako muži? Alebo si to ešte celkom neuvedomuje? Neviem čo si mám myslieť a som z toho smutná :(

dazdovka666

Rok aj pooooool pred svadbou!!!!! No to by som sa zlakla aj ja a to som zena :DDD
Dufam, ze ja takto nedopadnem :)

slečna///

píšete to v podstate to isté, len inými slovami, hádam už stačilo nie? Pochopila som vaše reakcie za ktre dakujem.

Iveta Michael

slečna moja..mné to celé príde že..

až moc tlačíš na ,,pílu,, veru...sú muži ktorí to myslia seriózne ale neznášajú to,čo opisuješ...deprimuje ich to vieš,nejakým spôsobom odrádza či čo..neviem,ale ja som z rovnakého dôvodu zrušila zásnuby keď som mala 21,moja mama mi ,,plánovala,,a výbavu plnú skriňu:)nachystala a ja som dostala strach,necítila som sa zrelá na manželstvo a nakoniec som to vyriešila tak hlúpo a detinsky že som potajomky ušla z domu:)

Xena

Slečna,,,,len aby to nebolo tak, že ked pride na den D a budeš mať všetko tip top zariadené ,ti povie astalavista baby a zdrhne az inou, normalnou !

dezinfekcia

boze, rok a pol pred svadbou zacat zenicha dusit vo vlastnej stave....
neprezen to, lebo ti zdrhne.
snad neocakavas, ze on si bude uz teraz vyberat smoking, alebo premyslat na svadobnou kyticou? preber sa, moja...kym je cas