Infekcia

Príspevok v téme: Infekcia
ika777

dobrý deň. Včera ma poškrabala moja mačka na ruku, hneď som tu ranu vyčistila a bolo to celkom ok. dnes ma to však začalo pobolievať, a trochu to očervenilo, je to škrabanec veľký cca 3-4 cm cez dlaň, hlboký nie je, trošku však bolí, tak ho natieram octanovú masťu a alpu. začala som sa však cítiť nejako zle, točí sa mi hlava, cítim sa slabá a všetko ma bolí. môže to byť nejaká infekcia od tej mačky? problém je v tom, že v utorok musím isť na skúšku a v sobotu odchádzam na dlhšie do zahraničia. prosím poraďte, mám si kúpiť v lekárni nejaké lieky, alebo žeby na mňa išla len obyčajná chrípka? :(

orchidejka

este stale ti to pretrvava, bolesti hlavy, celkova slabost? Skus si mozno tu ranku potierat kalciovou mastickou. A myslim ze to je prirodzene ked ti to ocervenelo, mas to zapalene. Moja mama sa pred par tyzdnami na niecom podobne porezala a mala paradny rez na ruke zo 4cm, tiez to mala cervene, okrem toho jej to potom opuchlo a na pohlad to nebolo moc vabne. Potierala si to tou mastickou a postupne jej to mizlo.