Ked žena nechce dieťa ...

Súvisiaci obsah

rovnádan

može to byt z roznych dovodov,kedže každý inak reaguje:

v detstve k nej boli zlý a teraz to čo s nou robili by robila ona im z pomsty v podvedomí,často to tak je

má so sebou nejaký problém a vie nevedela by dat dietatu to čo potrebuje v podstate je to ochrana pre dieta lebo nechce mu ublížit, nebola by ideálna matka.

dalej su to ženy kt napr nechceli dieta ale stalo a maju a kedže je k nim zlý partner tak oni to vrátia dietatu, ublížim ti tak že ubližim tomu čomu tebe najviac záleži,vid priklad v rusku matka vyhodila svoje dieta, lebo muž koli milenke ju chcel opustit, nezniesla.

muži su egoistický hajzli ženy matky si zaslužia ocenenie.

stále lepšoie ked to dieta radšej nechce ona presne vie prečo ako by mala byt zlá chladná bezcitná matka kt bude vraciat to čo možno ona zažila

olivienka

ja vás tu nejdem o ničom presviedčať, božechráň. už som na to svoj názor vyjadrila. kto nechce mať deti, nech ich nemá a nikto do toho nemá čo kecať :) len mi to prišlo ako zaujímavý článok.

olivienka

zrovna som čítala taký článok k téme, ako to vyzerá, keď niekto nechce a potom zrazu... (tie hormóny predsa len robia svoje :D) psychologie.cz

Lulita

no vidis, ake mile ta napadlo :)

priroda by mala popracovat na tom, aby porod nebolel a zene tehotenstvo neklátilo postavu a bude dobre :) napr. vysediet z vajicka dieta :)) - ale nezniest take velke vajce, hej :D

M 25

hehe, čo ma napadlo. dúfam, že ma tu mamičky nezvozíte .. ale ..
ten pôrod by sa dal prirovnať k tetovaniu .. najprv to bolí, ale ked je dielo ukončené, cítite radosť .. :D :D

Lulita

praveze som si vsimla, ze sa vracia trend, ze opat zeyny zacinaju rodit v normalnom mladom veku, nie po 30-40tke ako posledne roky, neviem cim to je a co sa týka spoluziaciek, tak vacsinou uz kazda v 30tke mame dieta, asi viac ma deti ako nema, ale to je normlane vzdy to tak bolo na svete