Môžem ešte?

Príspevok v téme: Môžem ešte?
yahoo

Dobry den, mam jednu otazku na ktoru som este nikde nenasla odpoved.Zacnem asi takto.S priatelom pracujeme na babatku.Ja chodim do posilovne ale ziadne silove cviky necvicim.A chcela by som vediet ze ak ostanem tehotna ci mozem aj nadalej nejake cca 2mesiace este chodit do tej posilky.Cvicim tam len na eliptickom trenazery a max stehna a nohy.Ziadne cinky nezdviham a ani nic tazke.Len toto.
Myslite ze mi to moze nejak uskodit?Teda tomu vyvijajucemu sa plodu?
Toto je asi jedina otazka na ktoru ma fakt zaujimaju odpovede.Ak by to len trosku malo uskodit tak samozrejme ze nikam nepojdem, pre mna je vyvin dietata najdolezitejsi.Ale bola by som rada ak by ste sa podelili o mozno vase skusenosti.

Velmi pekne vam dakujem :))

Lulita

urcite, nedajboze by sa nieco stalo a luovala by si, to za to fakt nestoji, po porode mozes hned do 2 týždnov ak sa budes na to citit nabehnut na cvicenie, ja som si dala postavu dokopy do mesiaca po porode, takze sa neboj

yahoo

Lulita dakujem, potrebovala som len niekoho radu.Samozrejme ak je to nebezpecne tak hned s tym aj seknem.Nestoji mi to za to.
Dakujem :)

Lulita

prve tri mesiace urcite neodporucam posilovanie, vsetko je este citlive, zahniezdovanie, mozes krvacat, potratit, ked som otehotnela zacala som si na seba davat teda poriadny pozor