Čo je zle, robím to zlé?

Príspevok v téme: Čo je zle, robím to zlé?
Majušik456

Poprosila by som o radu:
Denne sa stravujem zdravo žiadne pečivo žiadne sladkostí žiadne vyprážané jedlá, denne 2-3l vody, 5x jem....

Cvičím niekedy každý deň okrem soboty, nedele

Niekedy sa stane že jeden deň v týždni vynechám.
robím to všetko už 3 mesiace a níč žiadna zmena :/
tak isto vážim a aj meriam :/

Marsmeloun

stravu mas riadne slabu .... telo sa bojí hladu .... a preto šetrí a nepustí kilečka dolu .... stravu si drž tak na 5000-6000 KJ

Majušik456

ani necvičiť ???
a strava čo ???

áno cvičila som beh rýchla chôdza a brušaky niekedy cviky na zadok :) + strava! a pohyb

Majušik456

robím beh aj rýchlu chôdzu brušaky + stepper

Môj jedálničiek vyzerá asi takto:
R: ovsené vločky alebo vajíčka + zelenina
D: jogurt alebo nejaké ovocie
O: nejaké kuracie mäsko + ryža alebo ryby a ku tomu nejaka zelenina alebo nejaký zdravý šalát
OL: moc níč nejem som nasýtena
V: cotage chcesse alebo mozarella alebo zelen. šalát, alebo ryby alebo kuracie mäsko, tvaroh

pijem zelený čaj a veľa vody, čaj bez cukru

asi tak no :/ ale brucho mam nenormálne veľke :/

orchidejka

wau to si paradne schudla za 2 tyzdne 5kg. To sa ti tak rychlo podarilo tymi vselijakymi cvikmi co si vypisala?

olivienka

no ja myslím, že ješ málo a telo nechce pustiť... 3 mesiace sú dosť dlho, takže metabolizmus si už zvykol a spomalil. skús napísať, čo tak jedávaš. podľa BMI si už naozaj na normálnej váhe, aj keď na hornej hranici. pri takom chudnutí je lepšie neškrtiť príliš stravu, chudnúť hlavne aeróbnym pohybom (beh, rýchla chôdza, bicyklovanie na malej záťaži atď)

Majušik456

nie nevažím mam 60 kg a vyška 156 a mam 21 rokov (pre týždňom som bola u doktorky a som sa tam vážila a merala)

doubledog

60kilo nie je vela, mozno si uz na hranici spravnej vahy, takze telo uz dalej nechce ist

aku mas vysku a stavbu tela?