Zabúdam tváre ludi

Príspevok v téme: Zabúdam tváre ludi
Zuzka852

Dobry den mam 16 rokov prave mam dost tazke obdobie. Prestahovala som sa do inej krajiny, moji rodicia sa rozvadzaju, často menim školy, mala som začinacuju anorexiu ale spamätala som sa včas a bola som znasilnena ale s tym som sa už vyrovnala a vedia to iba moje najbližšie kamaratky, strašne zle sa mi spi niekedy nemôžem zaspat a ked zaspim tak mam nočne mory a mam nizke sebavedomie. Nedavno som bola na dovolenke a spoznala som sa tam s istym chalanom ale neviem ako sa volal stravili sme spolu asi hodinu ja som nemala ani kvapku alkoholu hned rano som uz isla domov a už vtedy som som si nevedela spomenut ako vyzeral. Všimla som si ze si neviem predstavit tvare ani ludi ktorych uz poznam dlhšie. Navštevovala som aj psychologicku ale od znasilnenia som tam nebola. Stalo sa už niekomu že zabuda tvare ludych ktorych pozna ? mala by osm podla vas vyhladat odbornu pomoc? Ďakujem za odpovede.

nirv

Ja mám ten istý problém. Asi to bude tym ze ľudia sú väčšinou na jedno kopyto. Pamätám si iba výrazné typy. A vôbec, neokukujem ľudí, ledva si vsimnem farbu vlasov, vôbec neviem, čo kto nosí. Mňa si všetci pamätajú, takže je to ok :)