Vysadenie antidepresív - naraz

Príspevok v téme: Vysadenie antidepresív - naraz
spokojny

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, čo za následky to môže mať, ak vysadím antidepresíva naraz?? Viem, že by sa mali postupne, ale skúsil by som ich vysadiť hneď. Beriem ráno Alventu 150 mg, risepro po polke ráno a večer, a timonil polovicu ráno a celú večer. Asi sa na to predsa dám, snáď sa mi stav nejako výrazne nezhorší

amanda23

hmmm, kam to speje to zdravtnictvo, stale vyssie odvody do poistovni a pacient stale vyse doplaca za vsetko, ani ziadne zmeny sa nekonaju, zeby renovovali, nove pristroje sa zakupovali, stale jak za komancov mi to pride, na co EU nerispeje, nato nie je, niekde sa tie peniazky stracaju, nad Slovenskom mame bermudsky trojuholnik....A radsej budu do ludi pchat psycho prasky, nech maju dozivotne odbyt liekov a euraciky iste, ako sa im venovat z ludksej stranky, hnusss.

spokojny

Mňa aj keď niečo bolí, hlava, žalúdok alebo čo, tak budem radšej trpieť hodiny kým to samé odznie ako by som si mal dať tabletku od bolesti. Dávno som bral veľa liekov, antibiotík a neviem čo všetko, našťastie po fyzickej stránke je to už ok. Takže držím sa toho, že lieky vtedy, keď je to už naozaj extrémne nutné. Alebo keď niečo brať, tak radšej prírodnú medicínu, tá je určiťe zdravšia ako lieky.

amanda23

tak drzim palce, ja som svojvolne vysadila troje AD, kazde po dvoch mesiacoch, lebo mi z kazdych bolo len horsie, ako predtym, no ale dala som tomu vysadzaniu vzdy 2 tyzdne radsej a nechcem to brat ani za svet uz, takze v tomto ti uplne rozumiem:D

spokojny

cry- Lenže psychiatrička môže len hovoriť, je to tvoja slobodná vôla čo do seba dávaš. Ja nevravím, že tie lieky sú totálne svinstvo a nemáš ich brať, ak je to naozaj veľmi zlé, tak je ich asi predsa len lepšie brať. Ale ja som teraz na tom tak, že sa cítim trochu lepšie a chcem sa proste toho zbaviť, dúfam, že nedocielim presne ten stav, ako na začiatku. Ale ak si nie na tom naozaj najlepšie, tak to radšej lepšie uváž. Môj názor je, že sa musí riešiť problém, čo to vyvoláva. Hádzaním liekov do seba a spoliehaním sa len na to, nenastane nikdy zmena. Zbaví ťa to trochu možno napätia, úzkosti, ale problém to za teba navyrieši. Takže ono je lepšie sa zamyslieť, prečo sa tak cítiš a čo to spôsobuje naozaj. Ale ak máš myšlienky na smrť a takto, tak ja neviem. Možno by ťa tie správne lieky aspoň trochu naštartovali a keby bolo lepšie tak by si ich postupom času vysadila.

[zruseny22]

spokojný, tiež som zrazu vysadila lieky, 2 týždne som nič neužívala a nič sa ani neudialo... dávala som si len tabletku na spanie. Lenže keď som to povedala psychiatričke, tak s tým nesúhlasila, lieky som znova nasadila, lebo lekárka to brala tak, že nechcem spolupracovať.
A začínam mať pocit, že u mňa bude tiež najlepšie, keď žiadne lieky brať ani nebudem- len tabletku na spanie. Lebo pri žiadnych antidepresívach a pod. som sa necítila lepšie. Stále sa mám mizerne, stále mám myšlienky na smrť.