Nova praca a okamzita silna naklonnost ku kolegyni

Príspevok v téme: Nova praca a okamzita silna naklonnost ku kolegyni
beskyd

zdravim:P nevie dakto co mam robit, pripadne akym sposobom mam eliminovat stav ked som vlastne hned po nastupe do novej prace zacal pocitovat naklonnost k novej kolegyni? parkrat som sa s nou uz bavil (samozrejme pracovne) a dost ma vzalo ze hoci je odo mna mozno o 10 - 15 rokov starsia (ja mam 28), je velmi pekna, prijemna a spontanna, proste nesmierne charizmaticka zrelsia zena kontrastujuca so (najma mladsimi) zenami zijucimi tu v BA. na jednej strane je to zaujimavy pocit bavit sa po tolkych rokoch s niekym kto ma takto zaujal, ale na druhej strane to ma potencial ostat v rovine nejakych predstav a nesplnenych tuzob, preto keby niekto vedel co mam robit, ci sa mam uplne zahlbit do roboty alebo neviemco, ocenim dake rady, postrehy, namety, vdaka

Lulita

slecna - ja nie som 100% super, ale mam oblasti v ktorých sa povedzme vyznam :p alebo som dobra a zase oblasti, ktore su pre mna velka neznama, lebo ma nebavia, alebo nemam k tomu vztah, ja viem, ze sa vravi do voza aj do koca, ale vacsinou prave ten typ chlapa zacne najskor nudit

Dadula56

Nevydrzi to preto, lebo ta zena raz bude mat cervenu vyrazku, na ktoru pouzije korektor a stane sa tymto strasnym cinom obetou kozmetickeho priemyslu, umelinou, povrchnou, fiflenou ako vsetky lahke zeny, ktore bez vynimky obyvaju stoku na Dunaji.

Slecna A.

doubledog, na dialku ti posielam packu ;)
Ale prisli sme tu na to, ze sa to neda aplikovat na kazdeho...lebo skutocne to zalezi od povahy a zalub cloveka... :)

Slecna A.

Lulita, zas tahas za slovicka. Ja nemozem za to, ze ty si super aj bez toho, aby si chodila na turistiku, bola sportovo zalozena a vedela umyt okna :D Ak si naozaj taka super, budes to vediet aj bez toho, aby si to robila milion raz pred tym :)
A nehovorim, ze zena musi robit vsetko a chlap ma sediet pred telkou :D To nikdy....

fero11111

lulita suhlasim stebou ... a toho beskyda nepoznam ale je tu asi dlho ja tu chodim tak rok mozno menej neviem asi menej :) a nepoznam tu nikoho :)

Lulita

lebo ma rad prirodnacky, žádne silikony, ziadny make up, ziadna blavacka!

ja neviem ako to dopadne, ale myslim si, ze tetuša je asi zadana najskor

Slecna A.

inak, asi beskyda nepoznam tak ako vy, ale....preco je taky zazrak, ze si nasiel daky objekt? a preco si myslite, ze mu to nevydrzi? :D