Nova praca a okamzita silna naklonnost ku kolegyni

Príspevok v téme: Nova praca a okamzita silna naklonnost ku kolegyni
beskyd

zdravim:P nevie dakto co mam robit, pripadne akym sposobom mam eliminovat stav ked som vlastne hned po nastupe do novej prace zacal pocitovat naklonnost k novej kolegyni? parkrat som sa s nou uz bavil (samozrejme pracovne) a dost ma vzalo ze hoci je odo mna mozno o 10 - 15 rokov starsia (ja mam 28), je velmi pekna, prijemna a spontanna, proste nesmierne charizmaticka zrelsia zena kontrastujuca so (najma mladsimi) zenami zijucimi tu v BA. na jednej strane je to zaujimavy pocit bavit sa po tolkych rokoch s niekym kto ma takto zaujal, ale na druhej strane to ma potencial ostat v rovine nejakych predstav a nesplnenych tuzob, preto keby niekto vedel co mam robit, ci sa mam uplne zahlbit do roboty alebo neviemco, ocenim dake rady, postrehy, namety, vdaka

Lulita

coskoro mozno 40tnicka vyzreta bude, ale ci zdatna? moze mat selst na srdci, kadeco :p ale najpravdepodobnejsie to bude obrucka :))

Lulita

Slecna - moj je nastastie ok aj bez kopca :))

mna len napadlo, ze chudak kolegyna, co by cakala tak pozvanie na banany v cokolade by musela na overenie niekde slapat :))

ide o to aj ake ma clovek zaujmy, nemusim vetu sportovo zalozeny dobrodruh

Slecna A.

bejbe, zrejme stale nechapes...Kopec je nieco ako metafora. Nic ine, nic viac. Nepredstavuj si kopec doslovne, skus si to ale preniest do realneho zivota. Myslim to tak, ze keby moj drahy videl, ze som lemra lemrava a cely vystup nerobim nic ine, len nadavam a mrncim, asi by si to so mnou bud rozmyslel, alebo by sa zmieril s tym, ze bude mat po zvysok zivota na krku zensku, ktora prosto v niektorych situaciach bude ako male usoplene decko :) Rozumies, ci nie? Samozrejme, ja teraz nikomu nehovorim, ze najlepsie cloveka spoznate na turistike :D Ach, zas ma neberte doslovne. Ale prosto ak chces otestovat potencionalne vhodnu partnerku, ci je zdatna, schopna, vyrovnana a vyzreta, toto je jeden zo sposobov :) Bodka

fero11111

zlato ako ja ta chapem v pohode ze co si chcela povedat len proste chcemv ediet co tym kopcom sledujes no :)))) proste keby som ten kopec nedal abo nesiel nan stebou poslala by si ma do haja ? pre nejaky kopec?

Slecna A.

Fero, ty vies citat aj medzi riadkami? Zrejme nie. Niektore veci maju aj hlbsi vyznam, ako len ten, ktory vidime na prvy raz. Co tak sa skusit zamysliet? :)

Lulita...to si zas ty a to je tvoj sposob. U mna s partnerom sa naopak presne toto osvedcilo ako vyborny sposob ako sa spoznat naozaj. Pri takomto vylete velmi rychlo zistis, ci mas po svojom boku "padavku", ktora nic nevydrzi :) Zistil, ze keby sa dialo cokolvek, ostavam vzdy pokojna, nevrieskam, nejacim ako daka pubertacka...Nefrflem, nemrncim ked sa mi cosi nepaci a najma nerobim sceny, ak sa mi uz nechce kracat. A toto ked si prenesies do bezneho zivota, pochopis, preco to opisujem ako celkom fajn na spoznanie cloveka. V "extremnych" situaciach (aj ked toto nie je ziaden extrem) najlepsie spoznas toho druheho. Okrem spolocneho byvania :)

Dadula56

Beskyd, ak chces eliminovat tento stav, tak jej vyloz svoje nazory na zeny a ona sa ti zacne oblukom vyhybat. A si bez problemov.

flegma

neveriiim, Beskyd sa nam asi zalubil :D
ja ti fandim, ak nie je zadana a nemate zakotvene v pracovnej zmluve zakaz vztahov na pracovisku, tak preco nie, smelo do toho :)

Lulita

Slecna - neblazni, prave ten, ktorý by sa trepal na nejaky Fatru, takeho by som si nevybrala :)) ja chcem mat klud, nie dusu vypustit s nejakym velmi akcnym :))