Vybičovanie imunity

RNG

Aj najlepsie alternativne liecby, hoci az 3 x tak ucinne ako bezne onkologicke nemaju 100% ucinnost. Pozri napr na porovnanie prezitia vyse 5 rokov z jednej z mexickych alternativnych nemocnic v porovnani s USA onkologickymi klinikami
www.oasisofhope.com

kraskaham

NIC LEN TO ZE predsa len si hned zareagovala lebo som si myslela ze uz mail na teba neuvidim, akoze nechapem kto sa este stretol s tym ze nefunguje kos, no nastastie mam aj inu adresu,

Deria

kraskaham, to co znamena, tak predsa? pisem to schvalne sem, aby bolo jasno a nedoslo k nedorozumeniu! ja s tym nerobim, cize na tom ani nezarabam a teda nemozem to ani objednat. o to sa uz musi postarat kazdy sam. okrem toho zijem v nemecku, davam iba moje skusenosti a vedomosti dalej, to je vsetko.:)

Matej

Kľudne môžeš napísať o aké vitamíny sa jedná aj pre ostatných, problém je s linkami priamo na predajne alebo eshopy.. takže tie vynechaj a bude to v poriadku.. ďakujem

kraskaham

prosim ta napis lebo aj ja na to cakam. vsetky pripravky totiz prehlasuju o sebe ze su naj, ale je jasne ze rozdiel v kvalite tam bude.treba si nechat poradit.