Detox s javorovym sirupom

nathalia09

tak ak tvoja mamka mala problémy,tak radšej by som jej to neodporučala,alebo nech sa radšej poradí s lekarom-hoci aj telefonicky.

nathalia09

ja som to nepísala,to bolo v tom článku,rozhodnutie je na tebe,či budeš iba piť pár dní,alebo iba raz za týždeň,alebo piť namiesto hlavneho jedla.

krajkovana

dobre. este jeden dotaz. ide tam cilli, avsak kto ma problem so zaludkom alebo pecenou, zlcnikom, tak to moze pit tiez? vtedy sa pikantne neodporuca. nemoze to nejako poskodit? isla by som do toho s mojou mamkou, ale ona ma tieto problemy a musi si davat pozor na to, co zje. ma aj tabletky na zaludok. mala vredy, nateraz je dobre...ale cert nikdy nespi. a este ak si to cilli bude popijat nalacno...hmmmm, nevidim to ruzovo.

krajkovana

tak teda nejest, v tom je pes zakopany. a mne tu pises, ze len obed nemam jest. to by som moc nedetoxikovala. tri dni sa mi zda lepsie, ucinnejsie. a normalnu cistu prevarenu vodu mozem popritom? lebo bez jedenia vypit len 2 litre tohto napoja cez den, to sa mi zda dost malo. mozem vodu pred vypitim sirupu? po asi nie, aby som ho neriedila. a ten sirup pit po duskoch pocas celeho dna,alebo naraz vacsiu davku?

nathalia09

je to chutné,raz som to už pila 3 dni,ale nič by sa nemalo jesť-ty by si si bola istá,že nebudeš jesť vobec nič 3 dni-niekto vydrží aj viac-to je DETOX.

nathalia09

zajtra chcem ist do kauflandu,a ked nebudu mať,tak pondelok do DM.No a ak tam už nebude,tak len z netu,ale verím,že v DM budú mať.