Suchy kasel ostra bolest na pravej strane pod rebrami

Príspevok v téme: Suchy kasel ostra bolest na pravej strane pod rebrami
mamdost

Idem si po radu ci sa s tymto uz niekto stretol.. po 4 dnoch horuciek som bola vytesena ,ze uz to chvalabohu ustupuje ,ale zbytocne pretoze ked konecne ustupili zacala som fakt hnusne kaslat ,bol to suchy drazdivy kasel ktory netrval dlho asi den a pol ale kaslala som ten den a pol skoro vkuse.kasel sa zmenil na vykasliavanie ale zacala som mat silne bolesti na pravej strane pod rebrami .boli to iba vtedy ked potrebujem zakaslat ,je to ako by ma tam vtedy niekto bodol niecim ,teraz to uz citim aj na dotyk je to od hrudnej kosti smerom dole po linii rebier,este som sa s tym predtym nestretla ,vobec netusim co to moze byt

mamdost

Dakujem pekne RNG.Velmi som rada ,ze si mi odpovedal a poradil prave ty ,cenim si to .A este ,dobre som to pochopila? Ak ustupi ten kasel ,prestane to potom boliet ?

RNG

Pri kasli sa namahaju extra medzireberne svaly a branica. Tieto sa mozu po case zapalit a sposobovat velke bolesti.
Treba sa co najskor odhlienit(2 x 600 az 1200 mg NAC, 3 x 2 kapsule entericky pokryteho oreganoveho oleja, take, ake vyraba napr firma Now Foods)
Protizapalove su napr curcuminoidy s bioperinom(3 x 1500 mg) alebo novsie enzym serrapeptaza, davka 3 x 120 000 IU
Nakaza v prinosnych dutinach, odkial sa z hlienom dostava do hrdla, priedusiek a pluc , dokonca aj do vnutorneho/stredneho ucha sa da ucinne potlacit kvapkami roztoku citricidalu, povodneho horkeho.
Roztok si pripravime z litra vody a 35 kvapiek povodneho citricidalu(60%)
To je zasrobern aj denn a davka na postupne pitie, par kvapiek z toho roztoku mozno pouzit aj do nosa, oci, usi alebo vyplachy.