Mam jej dohovorit?

Príspevok v téme: Mam jej dohovorit?
jankax12

pekny den, trocha sa trapim pre dceru, mame celkom priatelsky vztah i ked vsetko mi isto nehovori, nasla si starsieho chlapa, ona konci strednu, on ma po 30tke, samozrejme pocuvam aky je skvely, zrely, vtipny, ale ja mam na to samozrejme asi aj z pohladu matky iny nazor, zrely chlap si najde zrelu zenu, a tou moja dcera nie je aj ked si to mysli, trva to uz vyse pol roka, mam sa jej do toho starat alebo to nechat tak ? skutocne sa mi to nepozdava

Durasel

Marisa peekne napsane ale blbost. Vieš koľko bab je vydatých a mužov maju fešákov aj boháčov? A iní suz nič moc?

Agness999

Nie nestaraj sa do toho. Vsak co ti na tom partnerovi vadi? Len to, ze je o asi 12 rokov starsi? To predsa nie je taka strasna chyba! Su pary, ktore tak funguju. Mozno im to vyjde a mozno sa za cas rozidu a ona si najde niekoho ineho. Tym, ze sa jej do toho budes montovat ju len postves proti sebe. Nerozbija rodina s detmi, nechce si vziat 2x rozvedeneho s piatimi detmi s troma zenami, nezalubila sa do drogoveho dilera ani narkomana. Ja na tom nic tak starsne nevidim.

Lulita

som srandovala :) len ma to tak napadlo :)) ale tych 9 rokov v 23 rokoch nie je nejak vela, sa to vyrovna casom, my mame medzi sebou 7 a je to tak akurat si myslim :)

len chapem, ze rodicia si svoju sladku 18tku predstavuju s rovesnikom

TinaM

Nechapem, ktora cast mojno prispevku evokuje, ze on je mladsi o 9 rokov :D Myslela som to tak, ze je starsi odo mna o 9 rokov. A ze ja mam 23. A ze jej dcera je mladsia o trosku odo mna. Fakt nechapem :D

Lulita

Tina - jasne, chapem, to myslela si, ze on je starsi o 9 rokov ;) to je uplne v pohode, predsa si uz dospela zena..maturitu mas za sebou

Lulita

Tina - ty byvas so 14 rocnym? :O nie je to preklep??? v tvojom veku, ved to je dieta pod zakonom, kde ma rodicov? ci si si ho adoptovala? :D

TinaM

Medzi mnou a mojim partnetom je 9 rocny rozdiel- ja mam 23. Rozumieme si vyborne, sme spolu 2 roky a aj spolu byvame. Vasa dcera je sice trosku mladsia, ale kto vie... Urcite by som sa jej na vasom mieste nesnazila dohovarat, zakazovat uz vobec nie. Mozete vyslovit svoje obavy, ale zaroven ju ubezpecit, ze ste tu pre nu a chcete aby bola stastna. Ak im to vyjde, lahsie sa zabudne na vas nesuhlas zo zaciatkov. Ak to skonci, vasa dcera pride za vami a vyplace sa u vas. Bude mat pocit, ze mama je mama a stoji vzdy pri nej.

winki

Lulita to nemozeš zas brať tak, že o čom s ňou bude kecať? ja mám 27 a s 18 ročnými si uplne vpohode pokecám o škole o mature a blbosti profakov.....lebo už to mam odžité a viem im ponúknúť iný pohľad na ten ich svet.

Lulita

je to vacsi rozdiel, ja sa cudujem trosku o com si moze s nou pokecat, o skole :D vzdy si predstavim, ze ja v 30tke by som si nabalila teraz zajaca 18 rocneho, no pripadala by som si poriadne divne, ako starsia sestra, sa cudujem tym chlapom, ale zrejme ide skor o krasu mladosti? a sex? neviem...mozno vyzera starsie...skor sa tu naskyta otazka, ci nie je zenaty, rozvedeny, so zavazkami, to by skor mohol byt problem

ak nemaju nejake problemy a je spokojna, nechajte ju tak, ono sa to este moze zmenit, keby ste jej to zakazovali, este by ste si mohli poskodit vztah medzi sebou